1. Anasayfa
 2. Genel

Pinterest ile Tampon Sosyal Paylaşım Platformu Birleşti

Pinterest ile Tampon Sosyal Paylaşım Platformu Birleşti
0

Pinterest sosyal paylaşım sitesi ile içerik paylaşım sitesi Tampon diğer ismi ile Buffer birleşti. Birleşimin haberini, Pinterest okuyucu kitlesine e-posta kanalı ile duyurmaya başladı. Ücretsiz 5 ad. sosyal paylaşım sitelerine yetki verdiğinizde Pinterest ile birleşen Buffer (Tampon) paylaşım aracını kullanarak içeriklerinizin otomatik paylaşılmasını sağlayabilirsiniz. Buffer’e buradan giriş yaparak üyelik işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. En iyi kayıt sistemi nedir diye sorarsanız, Chrome tarayıcı uzantısı olarak ekleyebileceğiniz bufferapp.com Chrome tarayıcı uzantısını eklemenizi öneririm.
Tampon diğer Türkçe ismi Buffer olan paylaşım sitesinin ücretsiz ve ücretli çalışmaları mevcut. Ancak dikkatimi çeken önemli bir nokta var. Pinterest sitesinde devamlı 7 gün deneme şeklinde karşımıza bir yazı çıkıyor. Sizde böyle bir mesaj ile karşılaşırsanız uzantıyı kesin kurun. Pinterest her ne kadar ücretsiz sosyal paylaşım sitesi olsa da, sponsor olarak bazı ticari konuları düşündüğümüzde Tampon eklentisini ücretli kullanım için zorunlu kılabilir. Buffer’in şu anda Facebook, Twitter, Linkedin, App.net.Google+ sosyal paylaşım kullanımı için ücretsiz hizmetleri mevcut.

Çok fazla yazı paylaşmıyorsanız yaklaşık 15 yazıya kadar gönderi yapıyor. Diğer yazılar için ise gönderme kuyruğuna ekleyerek sunucuları boşaldığında listeye ekleyerek gönderiyi tamamlıyor. Google Chrome tarayıcı uzantısını ekledikten sonra Pinterest sitesinde herhangi bir resim üzerine mausu yanaştırın Tampon simgesini göreceksiniz. Simgeye tıklayarak paylaşım yapabilirsiniz. Bir tıklama ile aynı anda 5 ad. ayrı sosyal paylaşım sitesine içerik gönderebiliyorsunuz. Buda bir teknolojik gelişim ve ayrıcalık demektir.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.