Picasa 3.9.141 Ücretsiz Resim Editörü İndir

Google Picasa, bilgisayarınızdaki görsel resimleri çabucak bulup, düzenleyerek sevdikleriniz ile paylaşabileceğiniz ücretsiz bir resim editörüdür. Bilgisayarınızdaki tüm resimleri tarama özelliği ve daha önceden yayımlanmış resimlerinizi tekrar editleyip blogunuzda yayınlayabilir veya paylaşım özelliğini açarak sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Picasa programını her açtığınızda kaydettiğiniz yeni resimler otomatik olarak taranıp bir sıralama ile dizine eklenerek albümleriniz oluşturulacaktır. Picasa’nın oluşturduğu albümleri sürükle bırakma yöntemiyle düzenleme yapabilir hatta yeni gruplar yaratmak için etiketler hazırlayabilirsiniz.

Resimlerinizi e-posta ile gönderebilir, evinizde yazıcınızdan çıktı alabilir, hediye CD’leri hazırlayabilirsiniz.

Ev kullanıcıları haricinde en güzel özelliklerinden biri de, blog yazılarınız için düzenlemeyi düşündüğünüz resimlerinize bir tıklama ile ön izleme yapabilir, resim özellikleri hakkında bilgi alabilir, resim ebatlarını değiştirip muhtelif grafikler kullanarak blogunuz da tekrar kullanabilirsiniz.

Ve daha birçok özelliği kullanabilmek için Picasa resim editörü yazılımını bağlantı linkinden kendi sitesinden indirerek başlayın.

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Wix Ücretsiz Sitenize Yorum Kutusu Ekleme

Blogger Footer Atıf Attribution Gadget İçeriğini Değiştirme