Peaky Blinders’ın Final Sezonunun Yayın Tarihi Belli Oldu
 1. Anasayfa
 2. Genel

Peaky Blinders’ın Final Sezonunun Yayın Tarihi Belli Oldu

0

Peaky Blinders’ın Final Sezonunun Ne Zaman Geleceği Açıklandı [Video]

Peaky Blinders’ın 6. ve final sezonunun yayınlanacağı tarih belli oldu. Tam gün verilmese de izleyenleri bir nebze rahatlatmayı başaran açıklama, Instagram’dan yayınlanan bir videoyla yapıldı.

İngiliz dram dizisi Peaky Blinders, 2013 yılında ilk bölümüyle izleyenlerle buluşmuştu. En son 5. sezonunu yayınlayan ve her sezonda hayran kitlesini genişleten dizi, 2 seneden uzun süredir izleyenlerinden uzak. Hayranlar büyük bir merak ve sabırsızlıkla 6. sezonun çıkış tarihini beklemekte.

COVID-19 pandemisi nedeniyle çekimleri aksayarak hayranlarını üzen birçok diziden biri olan Peaky Blinders, bu özlemin ne zaman sona ereceğini yakın zamanda duyurdu. Dizinin Instagram’dan ufak bir video paylaşan resmî hesabı, 6. sezonun çıkışına sadece birkaç ay kaldığını müjdeledi.

İzleyenlerde yürüyüş, konuşma ve tavır değişikliği yaratan ve azımsanamayacak bir hayran kitlesi bulunan Peaky Blinders, 5. sezonunun son bölümünü 22 Eylül 2019’da yayınlamıştı. Pandemi şartlarında çekimi yavaşlayan dizinin final sezonunun ise buna rağmen bu sene gelmesi bekleniyordu. Ancak bu yönde bir açıklama gelmedi ve izleyenler, kendilerini uzun bir bekleyişte buldu.
 
Yakın zamanda dizinin Instagram hesabında paylaşılan bir video, final sezonunun maalesef bu yıl içerisinde gelmeyeceğini duyurmuş oldu. Ancak 2022’nin sonlarında da çıkmayacaktı. Yeni açıklamaya göre Peaky Blinders’ın izleyenlere veda edeceği 6. Sezon, ”2022’nin başlarında” yayınlanacak. Serinin yeni bölümleri ilk olarak BBC One’da yayınlanacak olan serinin ardından Netflix’e gelmesi bekleniyor.
 
 
Kaynak:https://t24.com.tr/haber/peaky-blinders-in-final-sezonunun-cikis-tarihi-belli-oldu,995240.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir