PC performansınızı artırmak için ücretsiz yeni sürüm CCleaner v5.31 İndir

 Bilgisayarınızı başlattığınızda, birçok program sessizce arka planda çalışır. CCleaner, gereksiz programları devre dışı bırakmanıza izin vererek çalışmanıza veya daha hızlı oynamanıza ve daha Hızlı Başlangıca yardımcı olan CCleaner’ın v5.31 yeni sürümünü şimdi ücretsiz kullanabilirsiniz.

Zamanla, kayıt defteriniz çökmelere yol açan hatalar ve bozuk ayarlarla dağınık hale gelebilir. CCleaner’in patentli kayıt defteri temizleyicisi, bilgisayarınızı daha kararlı hale getirmek için bu yığılmayı temizler.

Reklamverenler ve web siteleri, bilgisayarınızdaki çerezlerle çevrimiçi olarak davranışınızı izler. CCleaner, tarama geçmişinizi ve çerezlerinizi silerek yaptığınız tüm internet taramalarınızın gizli kalmasını ve kimliğiniz anonim olmasını gerçekleştirir.

Bilgisayarınız yavaş mı çalışıyor? Dosyalar daha da büyüdükçe kullanılmayan dosyalar ve ayarlar sabit disk alanını doldurarak yavaşlamalara neden olur. CCleaner bu dosyaları temizleyerek bilgisayarınızı daha hızlı hale getirir.


Türk kullanıcılar için CCleaner‘ın en büyük artılarından bir tanesi de şüphesiz ki sahip olduğu Türkçe dil desteğidir. Bu sayede program yardımıyla gerçekleştirmek istediğiniz tüm işlemleri kolayca tamamlayabilir ve her adımda ne yaptığınızı kolayca takip edebilirsiniz.
Sözün kısası, bilgisayarınızı hızlandırmak ilk günkü performansıyla kullanmak istiyorsanız, CCleaner tam olarak ihtiyacınız olan bir programdır.

Programı buradan İndirebilirsiniz.

http://www.piriform.com/ccleaner/download

CCleaner İlgili Makaleler:

→ CCleaner proğramını nasıl kullanacağız?
→ CCleaner Gereksiz Sistem Geri Yüklemeyi Kaldırma

Sistem gereksinimleri: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista ve XP, 32-bit ve 64-bit sürümleri dahil.

Ayrıca, CCleaner ile ilgili YouTube videosunu izleyebilirsiniz.

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

WordPress Head Etiketine Adsense QuickStart Reklam Kodu Eklemek

SIM kartları artık tarih olacak! Hoşgeldin e-SIM teknolojisi