1. Ana Sayfa
  2. Genel

Paint.NET v4.05 Free Resim Editörü Güncellendi

Paint.NET v4.05 Free Resim Editörü Güncellendi
+ - 0

Web sitenizde, site başlık resmi, arka plan resmi, banner, logo, transparan resim ve çeşitli efek araçlarını kullanabileceğiniz Paint.NET’in v4.05 ücretsiz Resim Editörü yeni sürümü güncelendi. Bilgisayarınızda kullandığınız Windows paint proğramının daha geliştirilerek kullanıcıya ücretsiz verilen Paint.NET resim düzenleme editör proğramıdır.

Paint.NET programını kurduğunuzda kullanıcı arayüz dili İngilizce olarak karşımıza çıkıyor. Ancak  Paint.NET proğramını kurduktan sonra aşağıda vereceğim diğer proğramıda kurduğunuzda Türkçe olarak kullanabileceksiniz.  Paint.NET ücretsiz bir proğram olmasına rağmen çok fazla seçeneği sizlere sunuyor. Resimlerinizi istediğiniz gibi tanzim edebileceğiniz ücretsiz bir resim editörü. NOT: Programın kurulum ve çalışması için işletim sisteminizde, NET Framework 4.5 yüklü olması gerektiğini unutmayın.

Lisans: Ücretsiz

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1

Üretici: Paint.NET

Paint.NET ücretsiz resim editör proğramı için yardıma ihtiyaç duyarsanız yukarıdaki üretici linkini açın. İstediğiniz konuda yardım bilgilerine ulaşın. Önce Paint.NET proğramını indirip kurun. Sonra Proğramı Türkçe çeviri yapacak proğramı indirip kurun ve proğramı menü çubuğu sağ üst kısımdan güncelleyin.

Kurulum :

1. Paint.NET İndir ,

2. Paint.NET Türkçe çeviri İndir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap