Paint.NET v4.04 Yeni Sürüm Ücretsiz Resim Editörü

Paint.NET Ücretsiz Resim Editörü

Paint.NET Ücretsiz Resim Editörü

Web sitenizde, site başlık resmi, arka plan resmi, banner, logo, transparan resim ve çeşitli efek araçlarını kullanabileceğiniz Paint.NET’in v4.04 ücretsiz Resim Editörü yeni sürümü güncelendi. Bilgisayarınızda kullandığınız Windows paint proğramının daha geliştirilerek kullanıcıya ücretsiz verilen Paint.NET resim düzenleme editör proğramıdır.

Paint.NET programını kurduğunuzda kullanıcı arayüz dili İngilizce olarak karşımıza çıkıyor. Ancak  Paint.NET proğramını kurduktan sonra aşağıda vereceğim diğer proğramıda kurduğunuzda Türkçe olarak kullanabileceksiniz.  Paint.NET ücretsiz bir proğram olmasına rağmen çok fazla seçeneği sizlere sunuyor. Proğram bilgisayarınızın performansında herhangi bir yavaşlama yapmıyor. Blog yöneticileri olarak tüm resimlerinizi istediğiniz gibi tanzim edebileceğiniz ücretsiz bir resim editörü. Google Drive yüklediğim zip dosyasını aşağıda verilen linklerden indirin ve bilgisayarınıza kurun.

NOT: Programın kurulum ve çalışması için işletim sisteminizde, NET Framework 4.5 yüklü olması gerektiğini unutmayın.

Lisans: Ücretsiz

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1

Üretici: Paint.NET

Paint.NET ücretsiz resim editör proğramı için yardıma ihtiyaç duyarsanız yukarıdaki üretici linkini açın. İstediğiniz konuda yardım bilgilerine ulaşın. Önce Paint.NET proğramını indirip kurun. Sonra Proğramı Türkçe çeviri yapacak proğramı indirip kurun ve proğramı menü çubuğu sağ üst kısımdan güncelleyin.

Kurulum aşamaları :

1. Paint.NET İndir ,

2. Paint.NET Türkçe çeviri İndir

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

İnternet Siteleri Soma’yı Unutmadı

Blogger Kopya İçerik Uyarıları Hakkında