Paint Net 4.10 Yeni Resim Editörü İndir
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Paint Net 4.10 Yeni Resim Editörü İndir

1
+ - 0


Windows, işletim sisteminde bulunan resim biçimleme aracı Paint’in daha gelişmiş versiyonu olan, Paint.Net Resim Editörünün 4.10.6022 beta yeni sürümü çıktı. Yeni Paint Net Resim editörü için yapılan yenilikleri arzu eden buradan okuyabilir. Paint Net yazılımını kullanarak Site başlığı, Arka plan resmi, Banner, Logo, gibi muhtelif işlerinizi tanzim edebilirsiniz. Web sitenize eklemeyi düşündüğünüz resimlerinize, efekt, yeniden boyutlandırma, transparan görünümler tanımlayabileceğiniz bir yazılımdır.

 Paint net’in en büyük eksikliği farklı ülkelere ait dilleri çok fazla desteklememesidir. Ancak! Gelişmiş Paint net resim editörünü Türkçe kullanabilmeniz için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.
paint-net-yeni-surum-indir

Daha önceki yazılarımı okuyarak Paint NET programını, bilgisayarınıza kurdu iseniz, aşağıda vereceğim bağlantı linkinden programı indirip kurmanız yeterli olacaktır.

Paint NET programını, bilgisayarınıza kurmadı iseniz aşağıdaki kurulum aşamalarını takip ederek bilgisayarınız kurabilirsiniz.

NOT: Programın kurulum ve çalışması için işletim sisteminizde, NET Framework 4.6 yüklü olması gerektiğini unutmayın.

Lisans: Ücretsiz

İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1/Win10

Üretici: Paint.NET

Kurulum uygulaması :

1. Paint.NET programını önce indirip kurun.

Paint.NET İndir , Alternatif Kurulum Paint.NET

2. Programı Türkçe çeviri yapmak için indirin.

Paint.NET Türkçe çeviri İndir

Yukarıda verilen dosyaları indirip kurduktan sonra, son yeni sürümü kurmak için Buradan giriş yaparak yazının alt satırında bulunan indirme linki ile bilgisayarınıza dosyayı indirin, zip’ten çıkarın ve çıkan dosyayı çalıştırın.

 Türkçe kurulumu yukarıdaki dosyadan daha önce yapmış olduğunuzdan yeni kurduğunuz Paint NET resim editör yazılımı Türkçe olarak karşınıza çıkacaktır. Paint NET resim editör yazılımını nasıl kullanacağım, ben bilmiyorum diyorsanız biraz emek vererek buradan öğrenebilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap