Paint Net 4.0.17 Yeni Sürüm Resim Editörü İndir
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Paint Net 4.0.17 Yeni Sürüm Resim Editörü İndir

+ - 0

Microsoft Windows, Paint resim editöründen daha fazla gelişmiş özellik içeren Paint Net Resim Editörü ile Site başlığı, Şeffaf Arka plan resmiBanner, Logo, işlerinizi yapabilirsiniz.

 

Paint Net 4.0.17 yeni sürüm Resim Editörü kullanmak isteyen web yöneticileri aşağıdaki bağlantıdan  giriş yaparak hiçbir siteye bağımlı olmadan bilgisayarlarına indirip kurabilir.

Paint Net Resim EditörüWindows, işletim sisteminde bulunan Paint programından daha gelişmiş özelliklere sahiptir. Web sitenize eklemeyi düşündüğünüz resimlerinize, efektler, yeniden boyutlandırmatransparan görünümler tanımlayabileceğiniz bir yazılımdır.

Paint net’in en büyük eksikliği farklı ülkelere ait dilleri çok fazla desteklememesidir. Ancak! Gelişmiş Paint net resim editörünü Türkçe kullanabilmeniz için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Daha önce işletim sisteminize, Paint NET programını kurmadı iseniz, aşağıda verilen bağlantı linkinden güncel programı indirip, kurarak ücretsiz kullanabileceksiniz.

NOT: Programın kurulum ve çalışması için işletim sisteminizde, NET Framework 4.6 yüklü olması gerektiğini unutmayın.

 
 

Lisans: Ücretsiz, İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1/Win10,

Üretici: Paint.NET

Paint.NET Kurulum Aşamaları:

1. PaintNET programını önce indirip kurun. Sürüm versiyonunun düşük olması sizi etkilemesin. Birazdan zaten güncelleyeceksiniz. Şimdii…

→ Paint.NET İndir, Açılan pencerede İndir butonunu kullanın veya;

→ Alternatif Kurulum için indir Paint.NET

 

2. Program Türkçe değilse, Programı Türkçe çeviri yapmak için indirin. Açılan pencerede İndir butonunu kullanın. Ancak son sürüm kurulumunu yaptığımda yazıların Türkçe olarak çıktığını gördüm. Demek ki biraz daha ilerlemişler.

→ Paint.NET Türkçe çeviri İndir,

Bu güncelleme performansı artırır ve çok sayıda küçük sorunu düzeltir.

Her zamanki gibi, güncellemeyi doğrudan web sitesinden indirebilir veya yerleşik güncellemeyi Ayarlar → Güncellemeler → Şimdi Denetle‘yi kullanarak kullanabilirsiniz.

 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap