Paint Net 4.0.10 Final Sürüm Resim Editörü
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Paint Net 4.0.10 Final Sürüm Resim Editörü

0

Paint.Net Resim Editörü 4.0.10.6022 beta sürümü yeni final sürümü olan 4.0.10’a güncellendi. Windows, işletim sistemi Paint programından daha gelişmiş versiyonu olan,Paint.Net Resim Editörünü kullanarak Site başlığı, Arka plan resmi, Banner, Logo, işlerinizi düzenleyebilirsiniz.

 

Paint.Net Resim Editörü Windows, işletim sisteminde bulunan Paint programından daha gelişmiş özelliklere sahiptir. Web sitenize eklemeyi düşündüğünüz resimlerinize, efekt, yeniden boyutlandırma, transparan görünümler tanımlayabileceğiniz bir yazılımdır.

Paint net’in en büyük eksikliği farklı ülkelere ait dilleri çok fazla desteklememesidir. Ancak! Gelişmiş Paint net resim editörünü Türkçe kullanabilmeniz için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Daha önce işletim sisteminize, Paint NET programını kurdu iseniz, aşağıda verilen bağlantı linkinden programı indirip, kurarak ücretsiz kullanabileceksiniz.

Paint NET ücretsiz resim editörü programını, işletim sisteminize kurmadı iseniz kurulum aşamalarını takip ederek kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

NOT: Programın kurulum ve çalışması için işletim sisteminizde, NET Framework 4.6 yüklü olması gerektiğini unutmayın.

Lisans: Ücretsiz, İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1/Win10, Üretici: Paint.NET

 

paintnet-resim-editor-gorseli

 

Kurulum uygulaması :

1. Paint.NET programını önce indirip kurun.→ Paint.NET İndir ,→ Alternatif Kurulum için indir Paint.NET

2. Programı Türkçe çeviri yapmak için indirin.→ Paint.NET Türkçe çeviri İndir
Yukarıda verilen dosyaları kurduktan sonra, son yeni sürümü kurmak için Buradan giriş yaparak yazının alt satırında bulunan indirme linki ile bilgisayarınıza dosyayı indirin, zip’ten çıkarın ve çıkan dosyayı çalıştırın.
paintnet-indir
Türkçe kurulumu yukarıdaki dosyadan daha önce yapmış olduğunuzdan yeni kurduğunuz Paint NET resim editör yazılımı Türkçe olarak karşınıza çıkacaktır. Paint NET resim editör yazılımını nasıl kullanacağım, ben bilmiyorum diyorsanız biraz emek vererek buradan öğrenebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap