1. Ana Sayfa
  2. Genel

Overwatch 4 Gün Boyunca Tamamen Ücretsiz Olacak

Overwatch 4 Gün Boyunca Tamamen Ücretsiz Olacak
0
Overwatch, 28 şampiyon ve 18 haritası da dahil olmak üzere 26 Temmuz – 30 Temmuz arası ücretsiz bir şekilde oynanabilecek.
Son dönemde battle royale tabanlı oyunların popülerliğini arttırması bir yana, bu türün iki öncüsünden biri olan Fortnite’ın ücretsiz erişim imkanı sağlaması, oyun dünyasının trendlerini bir hayli değiştirdi. Başta en yakın rakibi PUBG olmak üzere gerek FPS gerek Moba birçok oyun, Fortnite’ın popülerliği karşısında değer kaybetmeye başladı. Şüphesiz ki Fortnite’ın hızlı yükselişinden etkilenen oyunlardan birisi de çoğu oyuncunun yakından tanıdığı Overwatch.
Yeni güncellemeler ve şampiyonlar ile eski günlerine kavuşmayı amaçlayan Overwatch, diğer bir yandan da sık aralıklarla oyunu ücretsiz yaparak kullanıcı çekmeyi hedefliyor. Mayıs ayı içerisinde de benzer bir şekilde oyunu ücretsiz yapan ekip, temmuz ayı için 26 Temmuz – 30 Temmuz aralığını belirlemiş durumda. Bu tarihler arasında isteyen herkes, herhangi bir sınırlama olmaksızın oyunun tüm modlarında, tüm şampiyonlar ile oynayabilecek.

Yalnızca Pc kullanıcılarına yönelik olan etkinlik sonucunda eğer oyundan memnun kalır ve devam etmek isterseniz, tüm verileriniz sizde kalmaya devam edecek. 26 Temmuz – 30 Temmuz arası Overwatch oynamak isteyen kullanıcılarımız için oyunun sistem gereksinimlerini de paylaşma gereği duyuyoruz. Sistem özellikleri anlamında uygun bir bilgisayarınız varsa kaçırmamanız gereken bir oyun deneyimi sizleri bekliyor.

Overwatch Minimum Sistem Gereksinimleri
İşlemci (CPU): Intel Core i3 veya AMD Phenom X3 8650
RAM: 4 GB
İşletim Sistemi: Windows Vista/7/ 8/10 64-bit
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 460, ATI Radeon HD 4850 veya Intel HD Graphics 4400
Boş Alan: 30 GB

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap