1. Ana Sayfa
  2. Android

Opera Mini, Android tarayıcıları için bir güncelleme yayınladı ve 50 sürümüne getirdi.

Opera Mini, Android tarayıcıları için bir güncelleme yayınladı ve 50 sürümüne getirdi.
+ - 0
Opera Mini v50 güncellemesi, durum çubuğu kullanıcı arayüzü yeniden tasarımı, çevrimdışı dosya paylaşımı kısayolu ve daha fazlasını getiriyor
 Opera Mini, bugün Android tarayıcılarına yeni bir güncelleme yayınladı ve 50 sürümüne getirdi. Veri sıkıştırma, çevrimdışı dosya paylaşımı, stiller, temalar vb.Gibi ana özelliklerinden bazılarını vurgulamak için UI değişiklikleri yapmaya odaklandılar.

Yeni güncellemedeki en büyük değişiklik, yeni işlevlerle yeniden tasarlanan üstteki durum çubuğunda yapılır. Tarama sırasında karşılama mesajları, selamlar, ipuçları, en son haberleri içeren bildirimler, tarayıcıda gelen güncellemeler veya ortakların etkinlikleri gibi çeşitli bilgileri gösterecektir.

Bununla birlikte, yeni durum çubuğu kullanıcılara bir bakışta veri tüketimini gösteren bir veri tasarruf widget‘ı gösterecektir. Opera, aşırı mod açıldığında ortalama olarak mobil verilerin yaklaşık % 81‘i ile piyasadaki en iyi veri tasarrufu tarayıcısına sahip olduğunu iddia ediyor.

Çevrimdışı dosya paylaşımı, Opera Mini tarayıcısında son zamanlarda eklenen oldukça kullanışlı bir özelliktir. Şimdi Opera Mini 50, tarayıcı ekranının altındaki yeni gezinme çubuğunda çevrimdışı dosya paylaşımı için bir kısayol içeriyor. Kullanıcılar, buradan Wi-Fi üzerinden görüntüleri, videoları ve ses dosyalarını yakındaki cihazlarla süper yüksek hızlarda hızlı bir şekilde paylaşabilir.

Tamamen yeniden tasarlandı

Opera Mini 50, Android için Play Store’dan indirilebilir.

 

 kaynak: https://press.opera.com/2020/05/25/opera-mini-50-gets-major-update-and-fully-revamped-design/

 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap