1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar Bilim ve Teknoloji

Nvidia GeForce Experience 3.0

Nvidia GeForce Experience 3.0
0

GeForce Experience oyunları işlemci, ekran kartı ve monitör çözünürlüğünüze göre daha akıcı bir hale getirerek oyunlardaki zevkinizi arttırmak üzere tasarlanmış. Oyunlardan ekran görüntüsü alabilir, GPU destekli H.264 kayıtlar alabilirsiniz. Yazılımın tek kötü özelliği açılırken biraz zaman alması.

Beta olarak kullanımda olan 3.0 sürümü artık bütün kullanıcılar için geçerli. Yenilenmiş arabilime sahip bu sürümle mikrofonunuzu kapatabilir, oyun içerisindeyken daha kapsamlı ayarlara ulaşabilir ve daha kolay bir şekilde yayın yapabilirsiniz. Ayrıca ekran görüntüsü ya da videoları doğrudan sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Son düzenlemeler sayesinde uygulamanın işlemci ve sistem belleği kullanımı da azaltıldı. Arka planda çalışırken de sistemi çok fazla yormuyor.

Yazar Hakkında

1989 yılında Akhisar'da doğdum. Eğitim ve öğretim hayatımı Pamukkale Üniversitesi'nde tamamladıktan sonra dijital platformlara olan ilgim arttı. Ve bilgi paylaşım sistemlerine ilgi duymaya başladım.Google, Yandex, Bing gibi büyük arama motorlarında seo optimasyonu yapmaya başladım. Ayrıca gıda mühendisliği yapmaktayım.

Yorum Yap