Notepad V7.2 Metin Editörü Yeni Sürüm İndir
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Notepad V7.2 Metin Editörü Yeni Sürüm İndir

0

Blogger, Wordpress, Google Sites, Tumblr, gibi web sitelerinde kullanılan kodları yapılandırma işlemine yarayan metin Editor’u Notepad++ V7.2 yeni sürüme güncellendi.

Web sitenize eklediğiniz muhtelif yazılım kodlarını düzenleme ve değiştirmek için çalışma yapabileceğiniz Yeni Notepad++ V7.2 yeni sürüm birçok kodlama çeşitlerini bünyesinde barındırıp kodların düzgün söz dizimi içinde olmasını sağlayan bir metin düzenleme editörüdür.

notepad-metin-editoru

Web sitenizde sitenizde kullanmış olduğunuz birçok özel kodları bozulmadan düzenleyip dizin halinde size sunan Notepad++ metin editörünü kullanmanızı tavsiye ederim.

Notepad++ programı her site yöneticisinin elinde olması gereken gelişmiş bir metin editörüdür. Notepad birçok programlama dillerini destekler ve ücretsizdir.

notepad

Notepad++ programını bilgisayarınıza daha önce yükledi iseniz son versiyonunu kullanmak için, pencereler isminin yanındaki (?) işaretine tıklayıp son sürümü güncelleyin seçeneği ile mevcut sürümü güncelleyin.

Blogger, Wordpress, Google Sites, Tumblr, gibi şablon kodlarını veya HTML/JavaScript kodları gadget veya widged olarak ekleyeceğiniz kodları, önce Notepad++ metin editörüne yapıştırıp, ilgili düzenlemelerinizi yaptıktan sonra blog şablonunuza düzgün bir şekilde eklemenize yarayan gelişmiş bir metin editörüdür.

Notepad++ ücretsiz, kaynak kod editörünü Türkçe kullanabildiğiniz gibi birçok dil desteği de mevcuttur. Microsoft Windows ortamında çalışan, GPL Lisans kullanımı ile yönetilir.

Notepad V7.2 Metin Editörü yazılımını, 32-bit x86 indirin, 64-bit x64 indirin

Notepad++7.2 yeni metin editör programını Buradan İndirebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap