Notepad V6.9 Metin Editörü Yeni Sürüm İndir

Web sitenize eklediğiniz kodları düzenleme ve değiştirmek için çalışma yapabileceğiniz Notepad++ V6.9 yeni sürüm metin editör programı çıktı. Metin editörü yazılımı olan, Notepad, birçok kodlama çeşitlerini bünyesinde barındırdığından kodların düzgün söz dizimi içinde olmasını sağlayan bir metin düzenleme editörüdür. Blogger veya WordPress sitenizde kullanmış olduğunuz birçok özel kodları bozulmadan biçimleyip dizin halinde size sunan Notepad++ metin editörünü kullanmanızı tavsiye ederim.

Notepad++ proğramı her site yöneticisinin elinde olması gereken gelişmiş bir metin editörüdür. Notepad birçok proğramlama dillerini destekler ve ücretsizdir.

Notepad++ programını bilgisayarınıza daha önce yükledi iseniz son versiyonunu kullanmak için, pencereler isminin yanındaki (?) işaretine tıklayıp son sürümü güncelleyin seçeneği ile mevcut sürümünüzü güncelleyin.

Notepad ++ Sayfa Görünümü
Blogger şablon kodlarına ve HTML/JavaScript gadget’inize ekleyeceğiniz kodları, önce Notepad++ metin editörüne yapıştırıp, ilgili düzenlemelerinizi yaptıktan sonra blog şablonunuza düzgün bir şekilde eklemenize yarayan gelişmiş bir metin editörüdür.

Notepad ++ ücretsiz, kaynak kod editörünü Türkçe kullanabildiğiniz gibi birçok dil desteği de mevcuttur. MS Windows ortamında çalışan,GPL Lisans kullanımı ile yönetilmektedir.

Notepad++ V6.9 yeni metin editör programını buradan indirebilirsiniz.

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Blogger Ana Sayfa Yayın Kayıtları Görülmüyor Sorunu

Photoshop Benzeri Masaüstü ve Mobil Resim Editörü Pixlr