Notepad V6.7.7 Yeni Sürüm Güncellemesi-Metin Editörü
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Notepad V6.7.7 Yeni Sürüm Güncellemesi-Metin Editörü

0

Notepad++ V6.7.7 metin editörü programı güncellendi. Notepad, Web sitelerinde kullanılan kodlama çeşitleri ile kodların düzgün sözdizimi içinde olmasını sağlayan bir metin editörü. Blogger veya Wordpress sitelerinizde özel kodlar kullanıyorsanız kullandığınız kodları biçimleyerek dizin halinde size sunan Notepad++ metin editörünü kullanmanızı tavsiye ederim. Notepad++ V6.7.4 proğramı her site yöneticisinin elinde olması gereken gelişmiş bir metin editörüdür. Notepad birçok proğramlama dillerini destekler ve ücretsizdir.

Notepad++proğramını bilgisayarınıza daha önce yükledi iseniz son versiyonunu kullanmak için, pencereler isminin yanındaki (?) işaretine tıklayıp son sürümü güncelleyin seçeneği ile mevcut sürümünüzü güncelleyin.

Blogger şablon kodlarına ve HTML/JavaScript gadget’inize ekleyeceğiniz kodları, önce Notepad++ metin editöründe ilgili düzenlemelerinizi yaptıktan sonra blog şablonunuza düzgün bir şekilde eklemenize yarayan gelişmiş bir metin editörüdür.

Notepad ++ ücretsiz, kaynak kod editörünü Türkçe kullanabildiğiniz gibi birçok dil desteği de mevcuttur. MS Windows ortamında çalışan,GPL Lisans kullanımı ile yönetilmektedir.

Notepad++ V6.7.7 yeni metin editör programını buradaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap