Notepad Kod Düzenleme Metin Editörünün Yeni sürümü

Web sitelerinde kullanılan eklentiadsadsense reklam kodu ve muhtelif tema kodlarını düzenlemek için bir söz dizimi içinde değişiklik yapılmasına klavuzluk eden  Metin Editörü Notepad’in yeni sürümünü ücretsiz indirip kullanabilirsiniz. 

Notepad Metin Editörü ile, kodlarınızı düzenleyin, yarın bir gün lazım olacağı düşüncesi ile bilgisayarınızda yedeklerini tutun. Yazılımın bünyesinde barındırdığı birçok özellik ve seçenekler kullandığınız kodların düzgün çalışmasına olanak sağlıyor. Web sitenizde kullanmış olduğunuz birçok özel kodları bozulmadan düzenleyip dizin halinde size sunan Notepad++ metin editörünü kullanmanızı tavsiye ederim.Notepad++ programı her site yöneticisinin elinde olması gereken gelişmiş bir metin editörüdür. Birçok programlama dillerini destekler ve ücretsizdir.Notepad++ programını bilgisayarınıza daha önce yükledi iseniz son versiyonunu kullanmak için, pencereler isminin yanındaki (?) soru işaretine tıklayıp son sürümü güncelleyin seçeneği ile mevcut sürümü güncelleyin.

Notepad++ ücretsiz, kaynak kod editörünü Türkçe kullanabildiğiniz gibi birçok dil desteği de mevcuttur.Microsoft Windows ortamında çalışan, GPL Lisans kullanımı ile yönetilir.

Notepad V7.5.4 Metin Editörü programını, 32-bit x86 veya, 64-bit x64 seçiminize bağlı olarak aşağıdaki linki tarayıcıda açıp ücretsiz indirin.

https://notepad-plus-plus.org/download/v7.5.4.html

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2018 Ocak ayı SSK Bağ-Kur emekli zamlı maaşları ne kadar e-devlet turkiye.gov.tr’de

WordPress geçersiz linkleri düzelten Kırık Link eklentisi – Broken link checker