Netflix’ten yeni fantastik dizi ‘Gölge ve Kemik’! İşte konusu, fragmanı

Netflix’in yeni fantastik dizisi Gölge ve Kemik’ten tanıtım fragmanı ve ilk resmi fragman yayınlandı. Gölge ve Kemik, 23 Nisan’da tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak. İşte konusu, fragmanı ve oyuncu kadrosu…

Netflix'in yeni fantastik dizisi Gölge ve Kemik'ten tanıtım fragmanı ve ilk resmi fragman yayınlandı. Gölge ve Kemik, 23 Nisan'da tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix'te yayınlanacak. İşte konusu, fragmanı ve oyuncu kadrosu...

Netflix‘in yeni fantastik dizisi Gölge ve Kemik’ten tanıtım fragmanı ve ilk resmi fragman yayınlandı. Gölge ve Kemik, 23 Nisan‘da tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak. İşte konusu, fragmanı ve oyuncu kadrosu

Leigh Bardugo’nun tüm dünyada en çok satan Grishaverse romanlarından uyarlanan Gölge ve Kemik, Netflix’e dizi olarak geliyor. Eric Heisserer’ın yönetmenliğini yaptığı Gölge ve Kemik, 23 Nisan’da tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak. Dizi 1’rer saatlik 8 bölümden oluşuyor.

GÖLGE VE KEMİK DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Gölge ve Kemik, yetim bir asker olan Alina Starkov’un savaş mağlubu ülkesini kurtarabilecek özel bir gücü keşfetmesiyle başlıyor.

Karanlıklar Diyarı’ndaki tehdidin büyümesiyle, Alina, Grisha isimli seçkin bir büyülü asker ordusuna katılıp bildiği her şeyden uzaklaşır. Gücünü geliştirmek için mücadele verdiği sırada, müttefiklerin ve düşmanların bir olabileceğini ve dünyadaki hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlar.

Karizmatik suçlulardan oluşan tehlikeli bir grubun da oyuna dahil olması, hayatta kalmak için sihirden çok daha fazlasının gerektirdiğini öğretecek.

GÖLGE VE KEMİK DİZİSİ OYUNCULARI

Gölge ve Kemik, Jessie Mei Li (Alina Starkov), Archie Renaux (Malyen Oretsev), Freddy Carter (Kaz Brekker), Amita Suman (Inej), Kit Young (Jesper Fahey) ve Ben Barnes (General Kirigan)’ın başrollerinde yer aldığı 21 Laps Entertainment’ın bir Netflix prodüksiyonudur.

 

Oyuncu Kadrosu:

Jessie Mei Li (Alina Starkov), Archie Renaux (Malyen Oretsev), Freddy Carter (Kaz Brekker), Amita Suman (Inej), Kit Young (Jesper Fahey), Ben Barnes (General Kirigan), Sujaya Dasgupta (Zoya Nazyalensky), Danielle Galligan (Nina Zenik), Daisy Head (Genya Safin), Simon Sears (Ivan), Calahan Skogman (Matthias Helvar), Zoë Wanamaker (Baghra), Kevin Eldon (The Apparat), Julian Kostov (Fedyor), Luke Pasqualino (David), Jasmine Blackborow (Marie), Gabrielle Brooks (Nadia)

GÖLGE VE KEMİK DİZİSİ TANITIM FRAGMANI

GÖLGE VE KEMİK DİZİSİ İLK RESMİ FRAGMANI

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Yandex, İkonik Hale Gelen Logosunu Değiştirdi: İşte Yeni Tasarım

Yandex’in Logosu Değişti: İşte Yeni Logo

Tesla elektronik ve yazılımı tedarik edecek, Toyota ise platformu kendisi sağlayacak. Tesla böylece Toyota mimarisini kullanarak düşük bir maliyetle kompakt bir SUV piyasaya sürebilecek ve belki daha da önemlisi Japonya pazarındaki satış rakamları önemli ölçüde artacak.

Tesla ve Toyota’nın, Elektrikli SUV İçin Birlikte Çalışacağı İddia Edildi