Netflix’ten sevindiren hamle: Castlevania’nın animasyon stüdyosu daha fazla animasyon hazırlayacak

Daha öncesinde Castlevania’nın anime uyarlamasını hazırlayan; Tomb Raider ve Skull Island’ın animeleri üzerinde çalışan Powerhouse Animation Studios, Netflix ile anlaştı.

Daha öncesinde Castlevania'nın anime uyarlamasını hazırlayan; Tomb Raider ve Skull Island'ın animeleri üzerinde çalışan Powerhouse Animation Studios, Netflix ile anlaştı.

Daha öncesinde Castlevania‘nın anime uyarlamasını hazırlayan; Tomb Raider ve Skull Island’ın animeleri üzerinde çalışan Powerhouse Animation Studios, Netflix ile anlaştı.

Dünyanın en büyük video akış platformlarından birisi olan Netflix, bildiğiniz gibi hem live-action olarak hem de animasyon olarak birçok içerik hazırlıyor. Özel içerikleri arasında özellikle Castlevania animesinin bir hayli sevildiğini söylemek gerek. Geçtiğimiz günlerde de Netflix, bu konuda güzel bir hamle yaptı.
Powerhouse Animation Studios Daha Fazla Animasyon Hazırlayacak

Deadline’ın yaptığı habere göre daha öncesinde Castlevania animesi üzerinde çalışmış olan ve şu anda Tomb Raider ve Skull Island‘ın animeleri üzerinde çalışan Powerhouse Animation Studios, Netflix ile anlaştı. Anlaşma doğrultusunda Powerhouse Animation Studios, Netflix için daha fazla animasyon üretecek.

Powerhouse Animation Studios ile olan anlaşmanın detayları net olarak açıklanmadı ancak güzel bir haber olduğunu söylemekte fayda var. Stüdyonun yaklaşmakta olan animasyonlarından bir tek Castlevania‘nın spin-off dizisi biliniyor. Bunun dışında He-Man animasyon dizisi Masters of the Universe: Revelation da bu ay içerisinde yayınlanacak.

 
 

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Google Play, 9 uygulamayı platformdan kaldırdı. Milyonlarca indirmesi olan uygulamaların, Facebook hesap bilgilerini çaldığı ortaya çıktı.

Google Play kullanıcı verilerini çalan uygulamalara savaş açtı

Aşılanma oranının artması ile birlikte Covid-19'da ülkece yeni bir döneme giriyoruz. Bu dönemin başlaması ile birlikte de sinemalar da açılıyor. İşte sinemaların ilk haftasında vizyona girecek filmler

Sinemalar aylar sonra açılıyor! İşte ilk hafta vizyona giren filmler