Netflix’in Yerli Mitolojik Dizisi Şahmaran’dan Beklentiyi Artıran Yeni Bir Fragman Geldi[Video]
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema

Netflix’in Yerli Mitolojik Dizisi Şahmaran’dan Beklentiyi Artıran Yeni Bir Fragman Geldi[Video]

0

Netflix, 20 Ocak’ta yayınlanacak yeni yerli dizisi Şahmaran için yeni bir fragman yayınladı. Dizide Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz, başrol olarak karşımıza çıkacak.

Yerli yapımlarının sayısını her geçen gün artıran Netflix, duyurulduğu günden bu yana merakla beklenen yeni dizisi Şahmaran’ın yeni fragmanını yayınladı. Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’in başrolünde olduğu dizinin fragmanı, diziye olan beklentiyi artıracak türden.

Şahmaran, oyuncu kadrosunda Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’in yanı sıra Mahir Günşiray, Ayşe Lebriz Berkem, Mehmet Bilge Aslan, Ebru Özkan, Nilay Erdönmez, Nil Sude Albayrak, Ece Ertez ve Berfu Halisdemir’e yer veriyor.

Şahmaran yeni fragmanı:

Şahmaran konusu:

“Şahsu, annesini kaybettikten sonra büyük babasıyla yüzleşmek için Adana’ya gider ancak burada kendisini Mar adı verilen sıra dışı bir topluluğun ortasında bulur. Şahmaran efsanesine inanan Mar ırkı seçilen kızın Şahsu olduğunu düşünmektedir. Ve onun gelişiyle tarihi kehanetin gerçekleşmesini beklemektedirler. Her şeyden habersiz olan Şahsu ise Mar topluluğunun yol göstericisi Maran ile aralarındaki çekime karşı koyamaz ve ona aşık olur. Şahsu, onu bekleyen bu tehlikeli yolda hem kendini hem de aşkın gücünü keşfedecektir.”

Şahmaran, 20 Ocak’ta Netflix’te yayınlanacak.

Şahmaran için yayınlanan ilk fragmanı da aşağıdan izleyebilirsiniz:

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap