Netflix’in Yerli Mitolojik Dizisi Şahmaran’dan Beklentiyi Artıran Yeni Bir Fragman Geldi[Video]
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Netflix’in Yerli Mitolojik Dizisi Şahmaran’dan Beklentiyi Artıran Yeni Bir Fragman Geldi[Video]

0

Netflix, 20 Ocak’ta yayınlanacak yeni yerli dizisi Şahmaran için yeni bir fragman yayınladı. Dizide Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz, başrol olarak karşımıza çıkacak.

Yerli yapımlarının sayısını her geçen gün artıran Netflix, duyurulduğu günden bu yana merakla beklenen yeni dizisi Şahmaran’ın yeni fragmanını yayınladı. Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’in başrolünde olduğu dizinin fragmanı, diziye olan beklentiyi artıracak türden.

Şahmaran, oyuncu kadrosunda Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’in yanı sıra Mahir Günşiray, Ayşe Lebriz Berkem, Mehmet Bilge Aslan, Ebru Özkan, Nilay Erdönmez, Nil Sude Albayrak, Ece Ertez ve Berfu Halisdemir’e yer veriyor.

Şahmaran yeni fragmanı:

Şahmaran konusu:

“Şahsu, annesini kaybettikten sonra büyük babasıyla yüzleşmek için Adana’ya gider ancak burada kendisini Mar adı verilen sıra dışı bir topluluğun ortasında bulur. Şahmaran efsanesine inanan Mar ırkı seçilen kızın Şahsu olduğunu düşünmektedir. Ve onun gelişiyle tarihi kehanetin gerçekleşmesini beklemektedirler. Her şeyden habersiz olan Şahsu ise Mar topluluğunun yol göstericisi Maran ile aralarındaki çekime karşı koyamaz ve ona aşık olur. Şahsu, onu bekleyen bu tehlikeli yolda hem kendini hem de aşkın gücünü keşfedecektir.”

Şahmaran, 20 Ocak’ta Netflix’te yayınlanacak.

Şahmaran için yayınlanan ilk fragmanı da aşağıdan izleyebilirsiniz:

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir