Netflix’in yeni yerli filmi UFO’dan ilk fragman geldi
 1. Anasayfa
 2. Genel

Netflix’in yeni yerli filmi UFO’dan ilk fragman geldi

0

Netflix’in yeni yerli içeriklerinden birisi olan UFO isimli filmden ilk fragman geldi. Fİlmin isminin konusu hakkında yanıltıcı olduğunu şimdiden söyleyelim.

Dünyanın en büyük video akış platformlarından birisi olan Netflix, ülkemizdeki etkinliğini bildiğiniz gibi özellikle son dönemde iyice arttırdı. Neredeyse her ay birkaç farklı yerli yapım çıkıyor. Geçtiğimiz saatlerde Netflix’in yeni yerli filmi UFO’dan ilk fragman geldi.
 

Her şeyden önce belirtmekte fayda var; dizinin ismi, konusu hakkında yanıltıcı olabilir. Zaten açıklama kısmında da yer alan cümle bu duruma netlik kazandırıyor: “UFO’nun açılımı her yerde aynı, Adana’da biraz farklı.”. UFO isimli bu dizi 23 Şubat’ta Netflix üzerinden erişime açılacak. 

Filmin yönetmenliğini Onur Bilgetay, senaristliğini ise Meryem Gültabak üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise İpek Filiz Yazıcı, Mert Ramazan Demir, Ferit Aktuğ, Cemile Çiğdem Canyurt, Elif Cakman ve Kerem Alp Kabul bulunuyor. Bahsi geçen fragmanı aşağıda izleyebilirsiniz.

UFO Fragman

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 1
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir