Netflix’in yeni fantastik/korku dizisi Locke & Key’in, ilk fragman yayınlandı

Locke & Key dizisi, aynı adlı popüler çizgi roman serisinden uyarlanıyor. Dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşacak ve 7 Şubat'ta seyircilerle buluşacak.

Locke & Key dizisi, aynı adlı popüler çizgi roman serisinden uyarlanıyor. Dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşacak ve 7 Şubat’ta seyircilerle buluşacak.

Netflix’in merakla beklenen ‘Locke & Key’ uyarlama dizisinden nihayet ilk fragman yayınlandı. Önümüzdeki ay seyircilerle buluşacak olan dizinin yayınlanan görüntüleri oldukça etkileyici görünüyor diyebiliriz. İşte Türkçe altyazılı ilk fragman:

İlginizi Çekebilir Altın Küre Ödülleri’ne Netflix damga vurdu: İşte açıklanan adaylarLocke & Key, Stephen King’in oğlu Joe Hill tarafından yazılan aynı adlı çizgi roman serisinden uyarlanıyor. Ödüllü bir seri olan Locke & Key ilk olarak 2008 yılında yayınlanmaya başlanmış ve kısa sürede müthiş bir popülariteye ulaşmıştı. Serinin televizyon uyarlaması için de daha önce hem Fox hem de Hulu tarafından bazı girişimler görmüştük. Ancak bunlar gerçeğe dönüşmemişti. Şimdi Netflix, popüler seriyi ilk kez seyircilerle buluşturmaya hazırlanıyor.Netflix‘in diziyle ilgili yayınlanan yazı:

Çok satan çizgi romanlardan uyarlanan Locke & Key, babalarının öldürülmesinin ardından ata yadigârı evlerine taşınan ve evde onlara çok çeşitli güçler ve yetenekler veren sihirli anahtarların olduğunu keşfeden üç kardeşin öyküsünü anlatıyor.

Locke & Key‘in ilk sezonu toplam 10 bölümden oluşuyor. Dizi 7 Şubat 2020‘de yayınlanacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkçe anlamı 'yüz yirmi' olan Centoventi adlı otomobilini CES 2020'de tanıttı. Araç, tek tip ve tek renk üretilmesine rağmen müthiş bir kişiselleştirme özelliği sunacak.

Fiat, 120. Yılına Özel Tasarladığı Konsept Elektrikli Otomobil Centoventi’yi Tanıttı

Bilim insanları, darbeden zarar görmeyecek lityum iyon batarya yapmayı başardı.

Bilim İnsanları, Bozulmayan Bir Batarya İcat Etti