Netflix’in yeni animesi Eden’dan fragman paylaşıldı
 1. Anasayfa
 2. Genel

Netflix’in yeni animesi Eden’dan fragman paylaşıldı

0

Dünyanın en büyük video akış platformu olan Netflix‘in yeni animesi olan Eden‘dan yeni bir fragman paylaşıldı. Fragman ile birlikte de yayın tarihi paylaşıldı.

En çok aboneye sahip video akış platformu Netflix‘in yeni özel içeriği olan Eden‘dan bir fragman paylaşıldı ve yayın tarihi açıklandı.

Eden’ın yayınlanan son fragmanına göre Netflix’in yeni animesi, 27 Mayıs‘ta Türkiye saati ile 10.00′da yayınlanacak. Animenin yaratıcılığını Justin Leach üstleniyor. Seslendirme kadrosunda ise Kyôko Hikami, Kentaro Ito, Marika Kôno ve Kôichi Yamadera bulunuyor.

Eden isimli animenin konusu ise şöyle: Günümüzden binlerce yıl sonra, “Eden Üç” adlı bir kentte sadece robotlar yaşamaktadır. Robotların efendisi olan insanoğlu ise uzun süre önce yok olmuştur. Rutin bir görev sırasında iki çiftçi robot, yaşam kapsülünün içindeki bir kız bebeği yanlışlıkla uyandırır. Bu keşif, insanoğlunun yasaklı bir kadim efsaneden ibaret olduğuna dair öğrendikleri ve inandıkları her şeyi sorgulamalarına yol açar. İki robot, çocuğu Eden’ın dışındaki güvenli bir sığınakta büyütmeye başlar.

Bahsi geçen fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir