Netflix’in sevilen dizisi Love, Death + Robots’un 3. sezon yayın tarihi açıklandı
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Netflix’in sevilen dizisi Love, Death + Robots’un 3. sezon yayın tarihi açıklandı

0

Netflix’in antoloji animasyon dizisi Love, Death + Robots’un üçüncü sezonundan ilk video paylaşıldı ve dizinin üçüncü sezon yayın tarihi açıklandı.             

Netflix’in Love, Death + Robots isimli her bölümde farklı bir konu işleyen animasyon dizisinden geçtiğimiz saatlerde güzel haber geldi.

Geçtiğimiz saatlerde Love, Death + Robots’un üçüncü sezon yayın tarihi geçtiğimiz saatlerde açıklandı. Love, Death + Robots Volume 3 ismi ile 20 Mayıs’ta Netflix’te yayınlanacak. Dizi için paylaşılan ilk videoyu da aşağıda bulabilirsiniz.

Love, Death + Robots 3. Sezon Video

Üçüncü sezona dair ne yazık ki hiçbir bilgi paylaşılmış değil. Hangi yönetmenler olacak, hangi tarzda animasyon tekniği göreceğiz ve kaç bölüm olacak gibi sorular şimdilik yanıtlanmadı. Ancak görsel tarzıyla bizleri yine hayran bırakacağını söyleyebiliriz. Umuyoruz ki hikaye tarafında da bizleri memnun eder. Paylaşılan ilk videoda ne yazık ki önceki sezonlara ait görüntüleri görüyoruz.

Kaynak:https://comicbook.com/anime/news/love-death-robots-season-3-release-date-netflix-trailer/?utm_campaign=adnanguney&utm_medium=referral&utm_source=adnanguney.

 • 2
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir