Netflix’in popüler Türk dizisi Kulüp’ün ikinci kısmı yayınlandı
 1. Anasayfa
 2. Genel

Netflix’in popüler Türk dizisi Kulüp’ün ikinci kısmı yayınlandı

0

5 Kasım tarihinde Netflix üzerinden yayına giren popüler Türk dizisi Kulüp’ün ikinci kısmı kısa süre önce yayınlandı.

Dijital dönüşümün lokomotifi konumunda bulunan internetin bizlere en büyük hediyelerinden biri de video akış hizmetleri diyebiliriz. Aylık belirli bir abonelik ücreti karşılığında binlerce yapıma erişmemize imkan sağlayan bu platformlar, dizi ve film gibi yapımlar açısından boy gösterdiği ülkelerle iş birliği yapmayı da ihmal etmiyor.

Bu hizmetlerden biri konumundaki Netflix, kısa süre önce 5 Kasım 2021 tarihinde abonelerinin beğenisine sunduğu popüler Türk dizisi Kulüp’ün ikinci kısmını yayınladı. İşte detaylar…

Netflix, Kulüp’ün ikinci kısmını yayınladı

Yönetmen koltuğunda Seren Yüce ve Zeynep Günay Tan ikilisinin oturduğu, başrollerinde ise Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Asude Kalebek, Salih Bademci, Fırat Tanış ve Metin Akdülger gibi başarılı isimlerin bulunduğu Kulüp, ikinci kısmıyla Netflix üzerinden izleyicilerin karşısına çıktı.

Bu bağlamda 4 bölüm yayına girdi ve dizinin toplamdaki bölüm sayısı da 10’a ulaştı. An itibariyle Kulüp dizisini ikinci bölümü izleyebilirsiniz.

Kulüp, sadece ülkemizde değil, tüm dünyada büyük başarılara imza attı. Küresel pazarlarda The Club ismi ile izleyicilerin karşısına çıkan yapım, henüz ilk haftasında Netflix Türkiye’nin Top 10 listesi’nde Squid Game’i saf dışı bırakarak birinci sıraya yerleşti.

Bunun yanı sıra Netflix Global Top 10 listesinde 8 ila 14 Kasım tarihleri arasında dünya genelinde 7.86 milyon saat izlenmeyi başardı. Son olarak Kulüp’ün Netflix tarihindeki altıncı Türk yapımı dizi olduğunu belirtelim.

Kulüp dizisinin konusu ne?

1950’li yılların İstanbul’unda geçen dönem dizisi, toplu aftan yararlanarak cezaevinden çıkan ve yıllar önce güvendiği bir aileye evladını emanet eden Matilda’nın, yıllar sonra kızıyla yeniden bir araya gelme macerasını drama tadında işliyor. Aynı zamanda eski İstanbul temasını nostalji tadında izleyicilere aktarıyor. Burada spoiler vermemek için detayların üzerinden üstün körü geçtiğimizi de belirtelim.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Kulüp dizisini izlediniz mi? İzlediyseniz görüşlerinizi nelerdir? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir