Netflix’in popüler dizisi The Umbrella Academy’nin 3. sezon yayın tarihi açıklandı
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Netflix’in popüler dizisi The Umbrella Academy’nin 3. sezon yayın tarihi açıklandı

0

Popüler video akış platformu olan Netflix’in sevilen dizisi The Umbrella Academy’nin üçüncü sezon yayın tarihi sonunda paylaşıldı.

Yaratıcılığını Steve Blackman ve Jeremy Slater’ın yaptığı süper kahraman dizisi The Umbrella Academy’nin üçüncü sezonudnan getçiğimzi saatlerde güzel haber geldi.

Haziran 2022’de Geliyor

Geçtiğimiz saatlerde yapılan açıklamaya göre The Umbrella Academy’nin üçüncü sezonu 22 Haziran 2022’de yayınlanacak. Ayrıca diziden ilk video da paylaşıldı. Bahsi geçen videoyu aşağıda bulabilirsiniz. 

Önceki sezonlarda bulunanElliot Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Justin H. Min, Colm Feore ve Ritu Arya’nın, üçüncü sezonda da dizide bulunacak. Dizinin üçüncü sezonu da 10 bölümden oluşacak. The Umbrella Academy’nin tüm bölümlerini şu anda Netflix’te bulabilirsiniz. 

Kaynak:https://instants.news/2022/03/14/the-umbrella-academy-la-saison-3-bientot-sur-netflix-la-date-de-diffusion-devoilee/.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap