Netflix’e Şubat ayında gelecek olan dizi ve filmler belli oldu!
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Netflix’e Şubat ayında gelecek olan dizi ve filmler belli oldu!

0

Dünyada ve Türkiye’de en çok izlenen dijital platformlarından biri olan Netflix, içeriklerini geliştirmeye devam ediyor. Şubat ayı içerisinde de bir çok yeni dizi ve film izleyici ile buluşacak. İşte Netflix‘e Şubat 2021‘de gelecek olan yeni

projeler…
 

Yayınladığı dizi, film, belgesellerle hem Türkiye’de hem de dünyanın lider dijital platformlarından biri haline gelen Netflix, her ay yeni ekleyeceği içerikleri açıklıyor. Şubat ayında da bir çok kategorideki dizilerin yanı sıra filmler ve belgeseller de seyircilerin beğenisine sunulacak.

2021 ŞUBAT AYINDA YAYINLANACAK YENİ İÇERİKLER

ATEŞBÖCEĞİ YOLU / 3 ŞUBAT

Kitaptan uyarlanan Ateşböceği Yolu dizisinin başrollerini Katherine Heigl, Sarah Chalke, Ben Lawson paylaşıyor. İki sıkı dost olan Tully ve Kate birbirlerine hem iyi hem de kötü zamanlarda destek olur. Gençliklerinde kurulan bağ 40’lı yaşlarında da sağlamlığını korumaya devam eder. Dizi 3 Şubat’ta yayınlanacak.

 

MALCOM VE MARİE / 5 ŞUBAT

Zendaya ve Denzel Washington’ın oğlu başarılı oyuncu John David Washington’ın başrolünde olduğu Malcom ve Marie, 5 Şubat’ta yayında olacak. Film, bir film yapımcısının eve dönmesini konu alır ve çiftin ilişki sorunları gergin bir akşamda yüzeye çıkar.

 

SPACE SWEEPERS / 5 ŞUBAT

Netflix’in yüksek bütçeli kore yapımı bilim kurgu filmi Space Sweepers, 5 Şubat’ta yayınlanacak. 2092’de uzay çöplerinin ve gerçekleşmesi zor hayallerin peşine düşen sıra dışı bir grup, masum bir insansıyı takas etmeye çalışırken korkunç sırları açığa çıkarır.

 
 

SUÇ MAHALLİ: CECİL HOTEL / 10 ŞUBAT

Elisa Lam’in kaybolması Cecil Hotel’in kötü şöhretini daha da artırır. “Bir Katilin İfadeleri: Ted Bundy”nin yaratıcısı ile karanlık bir dünyaya dalmaya hazır olun.

 

DÜNYADAN HABERLER / 10 ŞUBAT

Paulette Jiles’in aynı isimli romanında uyarlanan film, Amerikan İç Savaşı’nın ardından kimsesiz kalan bir kızı, yaşayan son akrabalarının yanına götürmeye çalışan bir adamın hikayesini konu ediyor. Başarılı oyuncu Tom Hanks’in başrolünde olduğu Dünyadan Haberler filmi 10 Şubat’ta Netflix’te olacak.

 

 

SEVDİĞİM TÜM ERKEKLERE: ŞİMDİ VE SONSUZA DEK / 12 ŞUBAT

Gençlik filmi Sevdiğim Tüm Erkeklere: Şimdi ve Sonsuza Dek 12 Şubat’ta Netflix’te olacak. Her şey eski bir aşk mektubuyla başladı ve yeni bir aşka dönüştü. Lara Jean ve Peter’ı gelecekte neler bekliyor?

 

THE CREW / 15 ŞUBAT

Kevin James, Sarah Stiles, Jillian Mueller’in başrollerini paylaştığı The Crew dizisi 15 Şubat’ta Netflix’te olacak. Bir NASCAR garajının ekip şefi, takımı modernize etmekle görevlendirilen, teknolojiye bağımlı Y kuşağından gençlerle anlaşmazlığa düşer.

 

TRIBES OF EUROPA / 19 ŞUBAT

Gelecek, hiç beklediğiniz gibi değil. 2074’te Avrupa, egemenlik için savaşan çok sayıda Kabileye ayrıldı. Bu kanlı savaşın ortasında kalan Kiano (Emilio Sakraya), Liv (Henriette Confurius) ve Elja (David Ali Rashed) adlı üç kardeş, kendi yollarını çizmek zorunda. Dizi 19 Şubat’ta Netflix’te.

 
 

I CARE A LOT /19 ŞUBAT

J Blakeson tarafından yazılan ve yönetilen komedi gerilim filmi I Care A Lot, görünüşte yaşlı müvekkillerini kandıran ancak ortaya çıkan bir yasal koruyucuyu konu alıyor. Filmde başrolleri Rosamund Pike, Peter Dinklage, Eiza González paylaşıyor.

 

PELE / 23 ŞUBAT

Futbol efsanesi Pele’ye odaklanan “Pele” belgeseli 23 Şubat’ta yayında olacak.

kaynak : https://www.chip.com.tr/haber/netflix-subat-ayinda-gelecek-olan-dizi-ve-filmler-belli-oldu_92770.html

Dünyada ve Türkiye'de en çok izlenen dijital platformlarından biri olan Netflix, içeriklerini geliştirmeye devam ediyor. Şubat ayı içerisinde de bir çok yeni dizi ve film izleyici ile buluşacak. İşte Netflix'e Şubat 2021'de gelecek olan yeni  projeler...
 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap