1. Ana Sayfa
  2. Genel

Netflix’e alternatif ücretsiz ve yasal 7 film ve dizi yayın platformu

Netflix’e alternatif ücretsiz ve yasal 7 film ve dizi yayın platformu
0

Dizi ve filmler son zamanlarda ortaya çıkan ücretli platformlar yüzünden bedava olarak izlenemez hale geldi ancak hala tam olarak ulaşılmaz değil.

Online yayın platformları içinde en popülerlerinden biri Netflix. Ancak Netflix’e alternatif olan, yasal ve ücretsiz yayın yapan platformlar da kullanıcıların ilgisini çekiyor. İşte Netflix’e alternatif ücretsiz ve yasal olan 7 TV Platformu.
 

1. Tubi TV

Kategorilere ayrılmış bir sürü ücretsiz film kataloğu bulunuyor. Uygulamada ayrıca, diğer kullanıcıların en beğendiği filmlere de göz atabiliyorsunuz. Platfromdaki filmleri yüksek kalitede sorunsuz bir şekilde izleyebiliyorsunuz.


2. Popcornflix

Oldukça geniş bir film yelpazesine sahip olan platform yüzlerce filmi ücretsiz olarak izleyebileceğiniz bir akış servisidir. Ayrıca, Popcornflix Originals adlı özel bir bölüme de sahip. Filmler oldukça iyi kalitede ve sorunsuz çalışıyor.

3. Yidio

Aradığınız filmleri bulabileceğiniz en doğru adreslerden bir tanesi. Platformdaki film kataloğu, Yidio’nun birçok ücretsiz film uygulamasından içerik toplaması nedeniyle devasa boyutta.

4. Sony Crackle

Eski klasikler ve yeni hit filmler içeren en iyi ücretsiz film koleksiyonlarından birine sahip. Film oynatıcı sorunsuz çalışıyor ve kullanımı oldukça kolay. Platformda online olarak birçok diziyi izleyebileceğinizi de söylemeden geçmeyelim.

5. SnagFilms

Eğer indie filmleri ve belgeselleri seviyorsanız, SnagFilms tam size göre bir platform. Tamamen ücretsiz olan servis, eleştirel olarak beğeni toplayan bağımsız filmlerden oluşan geniş bir seçkiden oluşuyor.

6. Pluto TV

Bu listedeki en zengin özelliklere sahip ücretsiz film uygulamalarından bir tanesidir. Birçok özelliğe sahip olmasına rağmen basit bir kullanıcı arayüzü vardır. Uygulamayı açtığınızda, ücretsiz filmler ve TV şovları için özel bir sekme ile karşılaşıyorsunuz.

7. Vudu

Reklam destekli ücretsiz filmler için harika bir koleksiyona sahiptir. Platforma düzenli olarak yeni filmler ekleniyor. Ücretsiz filmleri tercih ettiğiniz kalitede izleyebiliyorsunuz.

 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap