Netflix, Yeni Yerli Film ‘Geçen Yaz’ın İlk Fragmanını Yayınladı

Netflix’in yeni yerli filmi olarak karşımıza çıkacak Geçen Yaz’ın ilk fragmanı yayınlandı. 1996 yılında geçen film, mutluluk ile hüznü bir arada yaşatma potansiyeline sahip.

Netflix'in yeni yerli filmi olarak karşımıza çıkacak Geçen Yaz'ın ilk fragmanı yayınlandı. 1996 yılında geçen film, mutluluk ile hüznü bir arada yaşatma potansiyeline sahip.

Netflix‘in yeni yerli filmi olarak karşımıza çıkacak Geçen Yaz‘ın ilk fragmanı yayınlandı. 1996 yılında geçen film, mutluluk ile hüznü bir arada yaşatma potansiyeline sahip.

Dünyanın en popüler çevrimiçi film ve dizi yayın servisi Netflix, yeni bir yerli film ile abonelerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Sen Kimsin?, Yarına Tek Bilet, Annemin Yarası gibi filmlerin de yönetmeni olan Ozan Açıktan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Geçen Yaz, 9 Temmuz‘da Netflix’te yayınlanacak.

Filmin yapımcısı olan OGM Pictures, Eylül 2020’de yapmış olduğu paylaşımda filmin orijinal isminin “Summer ‘96” olduğunu ifade ederken; 1996 yazının anlatılacağını, senaryosunun Sami Berat Marçalı tarafından kaleme alındığını ifade etmişti. Şimdi ise Netflix Türkiye’de Geçen Yaz olarak yer alacak filmin ilk fragmanı yayınlandı.

Geçen Yaz’ın başrollerinde Ece Çeşmioğlu, Fatih Şahin, Halit Özgür Sarı, Aslıhan Malbora gibi isimler yer alıyor. Ayrıca Süreyya Güzel ve Kubilay Tunçer gibi tecrübeli isimler de oyuncu kadrosunda yer alıyor. Netflix’in Geçen Yaz için paylaşmış olduğu açıklama şu şekilde:

“Türkiye’nin güneyinde 1996’nın yaz aylarında geçen hikâye, rüzgar, kayalık uçurumlar, sonsuz dalgalar arasında aşk ve yaşamla tanışan, eninde sonunda hüznü de tadacak olan bir grup gencin hikâyesini konu alıyor. Her yıl ailesinin yazlığına giden Deniz için bu yıl farklıdır. Artık 16 yaşına girmiş aşka dair yeni duygular ve yeni deneyimler yaşamak istemektedir. Deniz Aslı’ya yakınlaşmaya çalışırken, aynı mahallenin ortalığı kasıp kavuran, son derece yakışıklı ve sportif genci Burak’ın da Aslı’yla ilgilendiğini fark eder. Her karakterin midesinde uçuşan kelebekleri izlerken, aynı zamanda ilk kalp kırıklığına ve ergenliğin başlangıcına şahit olacağız.”

Geçen Yaz fragman

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

ÖSYM, milyonlarca öğrencinin kariyerinin temelini atacağı Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nın giriş belgelerini yayınladı. ÖSYM AİS (ais.osym.gov.tr) üzerinden görüntülenebilen giriş belgelerinin, sınava giriş sırasında ibraz edilmesi gerekecek.

YKS 2021 İçin Sınava Giriş Belgeleri Erişime Açıldı

Microsoft, Windows 10 ile ilgili kritik tarihlerin yer aldığı sayfasını güncelledi. Yapılan güncelleme, Windows 10'un fişinin çekileceği tarihi ortaya çıkardı. Peki Microsoft, Windows 10'a verdiği yazılım desteğini ne zaman kesecek?

Microsoft, Windows 10’a Sağlanan Desteğin Sonlanacağı Tarihi Açıkladı