Netflix ve Nike’tan dev ortaklık geliyor! İşte detaylar
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema

Netflix ve Nike’tan dev ortaklık geliyor! İşte detaylar

0

Yapım şirketi Netflix’e Nike iş birliğiyle egzersiz için Nike Training Hub uygulaması geliyor! İşte detaylar….

Netflix, 2023 yılında sadece şifre paylaşımı yapan kullanıcılar için değişiklik yapmayacak. Yapım şirketi Netflix, yeni seneye girmeden önce 30 Aralık tarihinde Nike Training Hub uygulamasını kendi platformunda başlatıyor. Peki, içerikte neler olacak ve ne işe yaracak? Haberin detaylarına hep birlikte göz atalım.

Netflix, Nike Tranining Hub uygulamasıyla egzersiz programları sunacak

Netflix, ünlü spor markası Nike ile yapacağı anlaşmayla Nike Training Hub adlı programda spor rutinleri eklemek için hazırlanıyor. Ünlü yapım şirketi, 30 Aralık tarihinde 30 saat sürecek içerikleri video olarak kullanıcılarına sunacak. Platform, bu şekilde birçok kişinin ekran başından kalkmadan egzersiz rutini oluşturmasını hedefliyor.

Nike ve Netflix tarafından hazırlanan içerikler, birçok kişi tarafından bilinen Nike Training Club içerikleriyle aynı olacak. Yani bir Netflix kullanıcısı, aynı zamanda Nike Training Club içeriklerine de bu sayede erişim sağlamış olacak. Sadece içerikler kısıtlı ve şirketler tarafından belirlenenler gösterilecek.

Öte yandan Netflix’in oyun dışında egzersiz ve yoga gibi spor alanında girmesi “sınırsız filmler, TV şovları ve daha fazlası” sloganını karşılar nitelikte olacak. Ek olarak Netflix’in Nike Training Hub uygulaması sayesinde rakiplerinin önüne geçmesinde yardımcı olacağı düşünülüyor.

Netflix’te yer alacak Nike Training Hub içerikleri


İçerikler, birçok dilde ve bütün abonelik planları için geçerli olacak. Fakat dillerin hangileri olduğu şu an için belli değil. Netflix’te yer alacak egzersiz programları, Nike Training Club üzerinde de olduğu gibi eğitmenler tarafından verilecek. İki seri halinde yayınlanması beklenen Nike Training Hub programının içerikleri ise şu şekilde:

 
  • 13 bölüm vücut geliştirme antrenmanı
  • 7 bölüm temel egzersiz antrenmanı
  • 6 bölüm yoga
  • 14 bölüm güç antrenmanı
  • 5 bölüm iyi hissettiren egzersiz


Siz okuyucularımız bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Nike ve Netflix ortaklığından çıkan içerikleri deneyecek misiniz? Görüşlerinizi Yorumlar kısmından belirtebilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap