Netflix Türkiye Yeni Diziler ve Filmler – Ocak 2021
 1. Ana Sayfa
 2. Genel

Netflix Türkiye Yeni Diziler ve Filmler – Ocak 2021

0

 

Netflix, Türkiye’de Ocak 2021’de Yayınlanacak İçerikleri Açıkladı

Türkiye’de milyonlarca kullanıcıya sahip olan Netflix, yeni yılın ilk ayında yayınlayacağı içerikleri açıkladı. Hem yeni hem de devam sezonu içeriklerle karşımıza çıkacak Netflix, farklı türlerden yapımlarla kullanıcılara hitap edecek.

Dünyanın en popüler çeçvrimiçi dizi ve film platformlarından Netflix, ocak ayında Türkiye’de yayınlayacağı dizi ve filmleri açıkladı.

Açıklanan yapımlar, platformun 2021 yılına hızlı bir giriş yapacağını gösteriyor. Hem devam sezonları hem de yeni yapımlar, ocakta Netflix kullanıcılarıyla buluşacak.Netflix’in Ocak 2021’de yayınlayacağı içerikler, özellikle de Türk yapımı dizi ve filmleri sevecek kullanıcıları memnun edecek. Çünkü platformun önümüzdeki ay yayınlayacağı bir dizi ve bir film, Türk yapımı olarak karşımıza çıkacak. Üstelik her iki içerik de oldukça iddialı olacak gibi görünüyor.

Netflix’te Ocak 2021 – yeni dizi ve film listesi:

Netflix dizileri:

 • Lupin (8 Ocak)
 • Disenchantment: 3. Sezon (15 Ocak)
 • Winx Efsanesi: Kader (22 Ocak)
 • Snowpiercer: 2. Sezon (26 Ocak)
 • 50m2 (27 Ocak)
 • Cobra Cai: 3. Sezon (belirtilmedi)
 • Netflix filmleri:
 • Pieces of a Woman (7 Ocak)
 • Azizler (8 Ocak)
 • Beyaz Kaplan (22 Ocak)
 • Netflix Orijinal dizileri

Lupin (8 Ocak)

8 Ocak’ta yayına girecek olan Lupin isimli yeni dizi, Fransız kurgusal karakter Arsen Lüpen’in maceralarına odaklanıyor. Dizide, babasını adaletsizliğe kurban veren Lüpen’in intikam yemini edip harekete geçmesini izleyeceğiz.

Disenchantment: 3. Sezon (15 Ocak)

Netflix kullanıcıları, aralık ayında olduğu gibi ocak ayında da animasyona doyacaklar. Önceki sezonlarında kullanıcıları kendine hayran bırakmayı başaran Disenchantment, 15 Ocak’ta yeni sezonuyla kullanıcıları selamlayacak. Bu sezonda, karakterimiz Bean’in daha iyi bir prenses olma macerasına eşlik edeceğiz.

Winx Efsanesi: Kader (22 Ocak)

Winx, pek çok kişinin geçmişten de bildiği bir efsane. Çeşitli çizgi film versiyonlarıyla da bilinen yapım, bu kez bir dizi olarak karşımıza çıkacak. Periler aleminin anlatılacağı dizi, pek çok Netflix kullanıcısını memnun edecek gibi görünüyor.

Snowpiercer: 2. Sezon (26 Ocak)

Snowpiercer, 2013 yılında yayınlanan ve aynı isme sahip filmin yeni bir versiyonu. Haftalık olarak yayınlanan dizi, buzullarla kaplanan gezegenimizde hayatta kalmayı başaran insanların hikayesini anlatıyor. İlk sezonuyla dikkat çeken yapım, ikinci sezonuyla da konuşalacak türden.

50m2 (27 Ocak)

50m2, Netflix’in en yeni Türk dizisi olarak karşımıza çıkacak. Yanında bulunduğu adamın pis işlerini yürüten Gölge isimli bir karakterin geçmişini bulmaya başlayacak dizi, aksiyon dolu sahneler içereceğe benziyor. Selçuk Aydemir ve Burak Aksak tarafından üstlenilen dizinin başrolünde ise Engin Öztürk bulunuyor.
Netflix Orijinal Filmleri

Pieces of a Woman (7 Ocak)

Pieces of a Woman, evinde trajik bir şekilde doğum yapan bir kadının hikayesini anlatıyor. Dram yüklü filmdeki karakterimiz, yaşadığı doğum tecrübesinin ardından ağır bir depresyona girecek, ailesinden uzaklaşacaktır. Benzerleri görülmüş olsa da Pieces of a Woman, duygusal Netflix kullanıcılarını ağlatabilecek türden.

Azizler (8 Ocak)

Haluk Bilginer, Engin Günaydın ve Binnur Kaya gibi sevilen oyuncuların yer aldığı Azizler isimli film, kara mizah türünün sevilen eserleri arasına girebilecek potansiyele sahip. Aziz isimli bir karakterin hikayesini anlatan filmde, çevresindeki herkesten sıkılan Aziz’in kaçış macerasını izleyeceğiz.

Beyaz Kaplan (22 Ocak)

Hint yapımı dizi ve filmleri seven geniş bir kitle var. Bu kitlenin sesini duyan Netfix, 22 Ocak’ta yayınlayacağı Beyaz Kaplan isimli filmle, kullanıcıları memnun etmeyi başaracak gibi görünüyor. Fakir bir şoförün zenginliğe giden hikayesini anlatan film, çok satan bir romana odaklanıyor.

 
 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap