Netflix Türkiye Yeni Diziler ve Filmler – Kasım 2020
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Netflix Türkiye Yeni Diziler ve Filmler – Kasım 2020

0

Netflix, Türkiye’de Kasım Ayında Yayınlanacak İçerikleri Açıkladı

Netflix, kasım ayında ülkemizde yayınlanacak olan dizi ve filmlerini açıkladı. Netflix’in açıklamalarına göre kullanıcılar, kasım ayında yeni dizi ve filmlerin yanı sıra bazı lisanslı içeriklerle de tanışmak imkanı yakalayacaklar.

Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformu olma unvanını elinde tutmaya devam eden Netflix, Türkiye’de kasım ayında yayınlanacak dizi ve filmlerini açıkladı. Netflix tarafından yapılan açıklamalara göre kullanıcılar, kasım ayında hem yeni dizi ve filmlerle hem de sevilen orijinal yapımlarının yeni sezonlarıyla tanışma imkanı yakalayacaklar.

Netflix, kasım ayında sayede yeni dizi ve filmlerle tüketicilerin karşısına çıkmayacak. Bu ay içerisinde yeni içeriklerin lisans hakkını da satın alan platform, kasım ayı içerisinde bu içerikleri de kullanıcılarıyla buluşturacak. Bu bağlamda Netflix aboneleri, kasım ayında İskoçya Kraliçesi Mary ve Call me By Your Name isimli lisanslı filmlere de ulaşabilecekler.

Netflix’te Kasım 2020 – yeni dizi ve film listesi:

Netflix dizileri:

  • Paranormal: Yeni dizi (5 Kasım)
  • Midas’ın Müritleri: Yeni dizi (13 Kasım)
  • The Crown: 4. Sezon (15 Kasım)
  • Virgin River: 2. Sezon (27 Kasım)
  • Netflix filmleri:
  • The Life Ahead (13 Kasım)
  • Hillbilly Elegy (24 Kasım)

Netflix Orijinal dizileri

Paranormal: Yeni dizi (5 Kasım)

Paranormal, adından da anlaşılabileceği üzere doğaüstü olayları konu alan bir korku dizisi olarak karşımıza çıkıyor. Kendisini rahatsız eden bir hayaletle başı belada olan bir hematologun hayatına eşlik edeceğimiz dizi, Netflix abonelerinin dikkatini çekmeyi başaracak gibi görünüyor.

Midas’ın Müritleri (13 Kasım)

Dünyaca ünlü yazar Jack London’ın kitabından uyarlanan Midas’ın Müritleri, bir yayıncının hayatına odaklanıyor. Milyoner yayıncı, kendini suçlayan bir haberi yayımlamak üzereyken bir şantaj mektubu alır. Bu mektupla hayatı değişen yayıncı, artık tüm insanların hayatından sorumludur.

The Crown: 4. sezon (15 Kasım)

İlk kez 2016 yılında yayınlanan The Crown’un dördüncü sezonu da kasım ayında Netflix kullanıcılarıyla buluşacak. 80’li yılları konu alan dizinin yeni sezonunda, Prens Charles’ın Lady Diana Spencer ile yaptığı evlilik anlatılacak.

Virgin River: 2. Sezon (27 Kasım)

Virgin River, Amerikan dizilerini seven Netflix kullanıcılarının beğenebilecekleri türden bir yapım. Yeni bir başlangıç için ABD’nin ücra kasabalarından bir tanesine yerleşen bir hemşirenin başına gelen olayları anlatan dizi, ikinci sezonuyla da beğenilecek gibi görünüyor.

Netflix Orijinal Filmleri

The Life Ahead (13 Kasım)

Sizlere Romain Gary dersem, muhtemelen “Onca Yoksulluk Varken” dersiniz. İşte The Life Ahead, bu popüler kitabın film versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Oscar ödüllü Sophia Loren’in başrol olduğu film, bir bakımevi işletmecisi ile onu soyan 12 yaşındaki bir çocuğun hikayesini anlatıyor.

Hillbilly Elegy (24 Kasım)

Hillbilly Elegy, bir hukuk öğrencisinin hayatını anlatıyor. Eğitim hayatının en kritik dönemlerinde aldığı bir haberle memleketine dönmek zorunda kalan öğrencinin hayatı, James David Vance’in anı kitabı “Hillbilly Elegy”den alıntı. 2016 ve 2017 yıllarında The New York Times’ın en çok satan kitaplar arasına yerleştirdiği eserin film versiyonu, tüketicileri etkilemeyi başaracak gibi görünüyor.

 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap