Netflix Türkiye Yeni Diziler ve Filmler – Eylül 2020
 1. Anasayfa
 2. Genel

Netflix Türkiye Yeni Diziler ve Filmler – Eylül 2020

0

Netflix, Türkiye’de Eylül Ayında Yayınlanacak İçerikleri Açıkladı

Netflix Türkiye, eylül ayında kullanıcıların beğenisine sunulacak yeni dizi ve filmlerini açıkladı. Netflix’in açıklamalarına göre kullanıcılar, eylül ayında platformu hiç olmadıkları kadar yoğun bir şekilde kullanacaklar.

Televizyon sektörünün kurallarını baştan yazan bir platform olmayı başaran Netflix, her ay onlarca yeni içerikle karşımıza çıkıyor. Kısa bir süre önce de eylül ayı için önemli açıklamalarda bulunan yetkililer, Türkiye’deki Netflix kullanıcılarının eylül ayında neler izleyebileceklerini duyurdular.

Netflix’in eylül ayındaki yeni dizi ve filmlerine yakından baktığımızda, Netflix kullanıcılarının nefes almaya bile fırsat bulamayacaklarını açıkça görüyoruz. Örneğin geçtiğimiz dönemlerde büyük ses getiren Netflix orijinal Türk dizisi Atiye, eylülde ikinci sezonuyla kullanıcılara sunulacak. Ayrıca bu ay içerisinde hem yeni diziler hem de popüler yapımların devam sezonları bizleri bekliyor olacak. Netflix’in eylül ayında yayınlayacağı filmlerin de nefes kesici olacağını açıkça söyleyebiliriz.

Netflix’te Eylül 2020 – yeni dizi ve film listesi:

Netflix dizileri:

 • Away: Yeni dizi (4 Eylül)
 • Atiye: 2. Sezon (10 Eylül)
 • Baby: 3. Sezon (16 Eylül)
 • The Last Word: Yeni dizi (17 Eylül)
 • Ratched: Yeni dizi (18 Eylül)
 • Netflix filmleri:
 • Her Şeyi Bitirmeyi Düşünüyorum (4 Eylül)
 • Minnoşlar (9 Eylül)
 • The Devil All The Time (16 Eylül)
 • Enola Holmes (23 Eylül)
 • Netflix Orijinal dizileri
 • Away: Yeni dizi (4 Eylül)

Dünya bir süredir Mars’ta yaşamı konuşurken Netflix, bu tür bir durumda neler yaşanabileceğini ortaya koyuyor. Dizide Emma Green isimli bir astronotun uluslararası bir ekiple Mars’a giderken geride bıraktığı eşi ve ergenlik döneminde olan kızının neler yaşadığı anlatılıyor.

Atiye: 2. Sezon (10 Eylül)

İlk sezonuyla ülkemizdeki Netflix kullanıcılarının beğenisini kazanmayı başaran Atiye, eylül ayında ikinci sezonuyla yeniden aramıza dönüyor. Dizinin ikinci sezonunda Atiye’yi, kaderinde yazılı olanları yapmak için zamanla yarışırken göreceğiz. Ancak bu kez işler pek de kolay olmayacak çünkü Serdar’ın arkasında gizemli bir örgüt var ve bu örgüt, geleceği tehdit etmek için elinden geleni ardına koymuyor.

Baby: 3. Sezon (16 Eylül)

Dizinin ilk iki sezonu Netflix kullanıcılarının beğenisini kazanmayı başarmıştı. Üçüncü sezondaysa benzer sorunlara sahip olan Chiara ve Ludovica’nın kurduğu arkadaşlığa tanıklık edeceğiz.

The Last Word: Yeni dizi (17 Eylül)

 

Yakınlarımızı kaybetmek pek çoğumuz için büyük travmalara neden olabilir. Ancak bu kez, kocasının ölümünden sonra profesyonel bir anma konuşmacısı haline gelen bir kadının dostlarını ve ailesini nasıl şaşırttığını izleyeceğiz.

Ratched: Yeni dizi (18 Eylül)

1975 yapımı Guguk Kuşu isimli filmin unutulmaz karakterlerinden bir tanesi olan “Hemşire Ratched”, aradan yıllar geçse de unutulmadı. Netflix’in yeni dizisi, bu hemşirenin hikayesine yeni bir bakış atmamızı sağlıyor.
Netflix Orijinal Filmleri
Her Şeyi Bitirmeyi Düşünüyorum (4 Eylül)

Yeni ilişkiler zaman zaman çeşitli kuşkulara yol açabilir. Her Şeyi Bitirmeyi Düşünüyorum’da da yeni sevgilisinden kuşku duyan bir kadının başına gelen olayları izleyeceğiz. Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlayan kadın, bizlere izlemekten keyif alacağımız bir yapıma imza atacak gibi görünüyor.

Minnoşlar (9 Eylül)

Minnoşlar filmi, 11 yaşındaki küçük bir kız olan Amy’nin twerk yapan bir grupla tanışmasını anlatıyor. Küçük kızın twerk dansına hayran kalması, onunla ailesinin gelenekleri arasında ciddi bir çatışmaya neden olacak.

The Devil All The Time (16 Eylül)

Tom Holland ve Bill Skarsgard’ın başrollerini üstlendiği film, ölüm döşeğindeki karısını kurtarmak için elinden geleni ardına koymayan bir adamın hikayesini konu ediniyor.

Enola Holmes (23 Eylül)

Sherlock’u hepimiz biliyoruz. Enola Holmes ise Sherlock’un kız kardeşi. Annesinin kaybolması üzerine dedektiflik yapmaya başlayan Enola Holmes, abisine üstün gelince ortalık ciddi anlamda karışıyor.

Netflix, Türkiye'de Eylül Ayında Yayınlanacak İçerikleri Açıkladı

kaynak: https://www.webtekno.com/netflix-yeni-diziler-filmler-h74673.html

 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir