Netflix Türkiye Yeni Diziler ve Filmler – Aralık 2020
 1. Ana Sayfa
 2. Genel

Netflix Türkiye Yeni Diziler ve Filmler – Aralık 2020

0

Netflix, Türkiye’de Aralık Ayında Yayınlanacak İçerikleri Açıkladı

Netflix, Türkiye’deki kullanıcıların aralık ayında izleyebilecekleri yapımları açıkladı. Netflix’in açıklamalarına göre kullanıcılar, aralık ayında 9 Kere Leyla ve Equinox gibi yapımlarla tanışma imkanı yakalayacaklar. Aralık ayı, Netflix kullanıcıları için hareketli geçeceğe benziyor.

Netflix Türkiye, aralık ayında kullanıcılarla buluşacak olan yeni içerikleri açıkladı. Netflix tarafından yapılan açıklamalara göre kullanıcılar, aralık ayında yeni dizi ve filmlerin yanı sıra mevcut dizilerin yeni sezonlarını da izleme imkanı bulacaklar. Aralık ayı, Netflix kullanıcıları için fazlasıyla hareketli geçecek gibi görünüyor.

Netflix’in açıklamalarına göre Türkiye’deki kullanıcılar, diğer her şeyden önce 9 Kere Leyla isimli filmle tanışma imkanı yakalayacaklar. Ayrıca George Clooney de aralık ayında Netflix’te olacak. 30 Aralık‘ta yayınlanacak olan yeni dizi Equinox ise 2021’in popüler yapımları arasına girmeyi başaracak türden.

Netflix’te Aralık 2020 – yeni dizi ve film listesi:

Netflix dizileri:

 • Selena: Tejano Müziğinin Kraliçesi (4 Aralık)
 • Big Mouth: 4. Sezon (4 Aralık)
 • Bridgerton (25 Aralık)
 • Equinox (30 Aralık)
 • Chilling Adventures of Sabrina: 4. Sezon (31 Aralık)
 • Netflix filmleri:
 • 9 Kere Leyla (4 Aralık)
 • Mank (4 Aralık)
 • The Midnight Sky (23 Aralık)

Netflix Orijinal dizileri

Selena: Tejano Müziğinin Kraliçesi (4 Aralık)

Netflix’in 4 Aralık’ta yayınlanacak yeni dizisi Selena: Tejano Müziğinin Kraliçesi, aslen Meksikalı olan ABD’li şarkıcı Selena’nın hayatını anlatıyor. Şöhret basamaklarını tırmanmak, efsane hale gelen şarkıcı için güzel olsa da hem kendisinin hem de ailesinin yaptığı fedakarlıklar, bu süreçte hiç de kolay değil.

Big Mouth: 4. Sezon (4 Aralık)

Netflix‘in 18+ animasyon dizisi Big Mouth, uzunca bir süre sonra yeniden aramıza dönüyor. Dizinin dördüncü sezonunda da yepyeni maceralar, Big Mouth hayranlarını bekliyor olacak.

Bridgerton (25 Aralık)

 

İngiltere sosyetesini anlatan yeni Netflix dizisi, aslında bir klasik hale gelmiş olan Bridgerton isimli roman serisine dayanıyor. Daphne Bridgerton’un hayatını anlatan dizi, İngiliz kültürünü seven Netflix kullanıcılarını etkilemeyi başaracak gibi görünüyor.

Equinox (30 Aralık)

Netflix’in 30 Aralık’ta yayınlayacağı yeni dizi, çok büyük bir ihtimalle hit olacak. 1999 yılında öğrenci dolu bir otobüsün kayboluşunu anlatan dizide, 20 yıl sonra gerçeğin peşine düşülecek.

Chilling Adventures of Sabrina: 4. Sezon (31 Aralık)

Netflix Orijinal Filmleri

9 Kere Leyla (4 Aralık)

Netflix kullanıcıları, aralık ayında yeni bir Türk dizisiyle karşılaşacaklar. Leyla ve Adem isimli çiftin hayatına odaklanan film, bir evliliğin nasıl çıkmaza girebileceğini gözler önüne seriyor. Haluk Bilginer, Demet Akbağ, Elçin Sangu, Fırat Tanış ve Alican Yücesoy gibi ünlü isimlerin yer aldığı film, Netflix Türkiye’de çok büyük ilgi görecek gibi duruyor.

Mank (4 Aralık)

Mank, Netflix kullanıcılarını 1930’lu yıllara yeniden götürecek. 1941 yılında yayınlanan Yurttaş Kane isimli filmin senaryosunu oluşturmaya çalışan alkolik senarist Herman J. Mankiewicz, o yıllarda Hollywood’un nasıl bir yer olduğunu gözler önüne serecek.

The Midnight Sky (23 Aralık)

Her yapımıyla milyonları peşinden sürüklemeyi başaran George Clooney, aralık ayında Netflix kullanıcıları ile bir araya gelecek. Dünyaca ünlü ismi bir bilim insanı olarak izleyeceğimiz bu filmde, bu bilim insanının Dünya’ya dönmeye çalışan astronotları, bu karardan vazgeçirmeye çalışmasına şahitlik edeceğiz.

 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap