Netflix paylaştı: İşte Ölüler Ordusu’nun yeni sahneleri
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Netflix paylaştı: İşte Ölüler Ordusu’nun yeni sahneleri

0
Batman ve Superman, Justice League gibi başarılı yapımların yönetmeni Zack Snyder şimdi Netflix‘te! Usta sinemacı zombi temalı yeni filmi Army of the Dead (Ölüler Ordusu) ile çok yakında izleyicisiyle buluşacak. 
 
Yönetmenin hayranları HBO Max‘te yayınlanan 4 saatlik Snyder Cut filminden sonra şimdi korku ve aksiyon dolu bir evrende gözlerini açacak.

Netflix, Army of the Dead filminin yeni sahneleri yayınladı

Geçtiğimiz ay yayınlanan fragmandan sonra Netflix bu defa filmden bir sahne paylaşarak izleyicilerin nabzını yokladı. Paylaştığı kısa kesit, Ölüler Ordusu filmi hakkında yeni ipuçlarını ortaya serdi.

İşte Army of the Dead filminin yeni sahnesi:

 


Zack Snyder yakında bir Army of the Dead prequel dizisi ile karşımıza çıkmayı hedefliyor. Aynı zombi evreninde geçen bir başka hikayeyi seyirciye aktaracak yapım anime olarak çekilecek. Fakat bu projenin ne zaman hayata geçeceği ve şimdilik hangi aşamada olduğu belirsizliğini koruyor.

Peki siz Zack Snyder filmleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlara bekliyoruz.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap