Netflix, League of Legends Dizisi Arcane’in Yeni Kısa Fragmanını Paylaştı: Sonbaharda Geliyor

Arcane Netflix’e özel olarak yayınlanacak ve bu yılın sonbaharında gelecek. Başrollerde Jinx ve VI olacağını biliyor olsak da, kalan karakterlerin kim olacağı henüz belli değil. Karakterlerimizin memleketi olan Piltover ve Zaun da yapımda karşımıza çıkacak.

Arcane Netflix'e özel olarak yayınlanacak ve bu yılın sonbaharında gelecek. Başrollerde Jinx ve VI olacağını biliyor olsak da, kalan karakterlerin kim olacağı henüz belli değil. Karakterlerimizin memleketi olan Piltover ve Zaun da yapımda karşımıza çıkacak.

Arcane Netflix’e özel olarak yayınlanacak ve bu yılın sonbaharında gelecek. Başrollerde Jinx ve VI olacağını biliyor olsak da, kalan karakterlerin kim olacağı henüz belli değil. Karakterlerimizin memleketi olan Piltover ve Zaun da yapımda karşımıza çıkacak.

Kısa fragmanda herhangi bir diyalog görmüyoruz, daha çok tanıtım işlevi üstlenen fragmanda karakterleri ve mekanları öğreniyoruz. Ayrıca bu fragmanla birlikte yapımın çıkış dönemi de belli olmuş oluyor. Tam tarih ise henüz kesinleşmemiş durumda.

Daha önce diziyle ilgili olarak yapılan açıklamalarda, “İki ikonik League şampiyonunun -ve onları ayıran gücün kökeni” ifadesi yer almıştı. Oyunun hayranlarına göre bu yapımda, Jinx ve VI’nin nasıl olup da Runeterra’daki en ölümcül düşmanlar olduğunu göreceğiz.
Pandemi yüzünden gecikti

Normalde Arcane‘in geçtiğimiz yıl yayınlanmış olması planlanıyordu. Araya giren koronavirüs pandemisi nedeniyle dizinin çıkışı ertelenmişti. Karara gerekçe olarak ise çalışanların bu süreçte güvenli ve sağlıklı olmasını sağlama isteği gösterilmişti.

İlk başlarda bir mucit olan Jinx, daha sonra şehri birbirine katan Jokervari eylemlerle adından söz ettirmeye başlamıştı. Jinx, Zaun ile Piltover arasındaki rekabette Zaun’un kaotik temsilcisi olarak öne çıkmıştı. Jinx ve VI arasındaki düşmanlık da böyle başlamıştı.

kaynak: https://dotesports.com/league-of-legends/news/netflix-drops-new-trailer-for-leagues-upcoming-show-arcane-confirms-fall-2021-release

 

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Marvel, oluşturduğu sinematik evrenin bir sonraki aşamasında karşımıza çıkacak 4. aşama filmlerinin vizyon tarihlerini, görkemli bir video ile açıkladı. Görünüşe göre Marvel, Mayıs 2023'e kadarki planlarını tamamlamış durumda.

Marvel, Yeni Filmlerinin Vizyon Tarihlerini Tüyleri Diken Diken Yapan Bir Video ile Açıkladı

"Editörleri göster", Google Dokümanlar'da yapılan değişiklikler hakkında daha fazla bağlam sağlar Artık Google Dokümanlar'daki belirli bir içerik aralığının düzenleme geçmişiyle ilgili daha zengin bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

Google Dokumanlar, bir dosyada nelerin değiştiğini bulma