1. Ana Sayfa
  2. Genel

Netflix, League of Legends Dizisi Arcane’in Yeni Kısa Fragmanını Paylaştı: Sonbaharda Geliyor

Netflix, League of Legends Dizisi Arcane’in Yeni Kısa Fragmanını Paylaştı: Sonbaharda Geliyor
+ - 0

Arcane Netflix’e özel olarak yayınlanacak ve bu yılın sonbaharında gelecek. Başrollerde Jinx ve VI olacağını biliyor olsak da, kalan karakterlerin kim olacağı henüz belli değil. Karakterlerimizin memleketi olan Piltover ve Zaun da yapımda karşımıza çıkacak.

Kısa fragmanda herhangi bir diyalog görmüyoruz, daha çok tanıtım işlevi üstlenen fragmanda karakterleri ve mekanları öğreniyoruz. Ayrıca bu fragmanla birlikte yapımın çıkış dönemi de belli olmuş oluyor. Tam tarih ise henüz kesinleşmemiş durumda.

Daha önce diziyle ilgili olarak yapılan açıklamalarda, “İki ikonik League şampiyonunun -ve onları ayıran gücün kökeni” ifadesi yer almıştı. Oyunun hayranlarına göre bu yapımda, Jinx ve VI’nin nasıl olup da Runeterra’daki en ölümcül düşmanlar olduğunu göreceğiz.
Pandemi yüzünden gecikti

Normalde Arcane‘in geçtiğimiz yıl yayınlanmış olması planlanıyordu. Araya giren koronavirüs pandemisi nedeniyle dizinin çıkışı ertelenmişti. Karara gerekçe olarak ise çalışanların bu süreçte güvenli ve sağlıklı olmasını sağlama isteği gösterilmişti.

İlk başlarda bir mucit olan Jinx, daha sonra şehri birbirine katan Jokervari eylemlerle adından söz ettirmeye başlamıştı. Jinx, Zaun ile Piltover arasındaki rekabette Zaun’un kaotik temsilcisi olarak öne çıkmıştı. Jinx ve VI arasındaki düşmanlık da böyle başlamıştı.

kaynak: https://dotesports.com/league-of-legends/news/netflix-drops-new-trailer-for-leagues-upcoming-show-arcane-confirms-fall-2021-release

 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap