Netflix, Hayranlarını Meraktan Çatlatacak Stranger Things’in 4. Sezon İlk Fragmanını Yayınladı

Netflix, en popüler dizilerinden biri olan Stranger Things’in 4. sezonundan ilk fragmanı yayınladı.

Netflix, en popüler dizilerinden biri olan Stranger Things'in 4. sezonundan ilk fragmanı yayınladı.

Netflix, en popüler dizilerinden biri olan Stranger Things’in 4. sezonundan ilk fragmanı yayınladı.
Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film yayın platformu olan Netflix, en sevilen yapımlarından biri olan Stranger Things’in 3. sezonunun üzerinden iki yıl geçmiş olmasına rağmen 4. sezon yayın tarihini açıklamak konusunda hala çekimser davranıyor. 

 
Bununla birlikte platform, 4. sezondan neler bekleyebileceğimizin ipuçlarını sunan ilk fragmanı yayınladı.
Matt Duffer ve Ross Duffer, 4. sezonda da yönetici yapımcı olarak geri dönecek. Ayrıca dizinin ana yıldızı olan Millie Bobby Brown ve rol arkadaşları Finn Wolfhard, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Sadie Sink, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery, Priah Ferguson, Maya Hawke ve Winona Ryder da ekranlara geri dönüyor.
 


Bildiğiniz gibi David Harbour tarafından canlandırılan Jim Hopper karakteri, 3. sezonun sonunda “öldü” olarak gösterilmiş, ancak hem sonrasında yapılan açıklamalar hem de Netflix tarafından paylaşılan post credit sahnesi ile Hopper’ın aslında ölmediğini öğrenmiştik. Dolayısı ile 4. sezon ile birlikte David Harbour‘un da yeniden karşımıza çıkacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Stranger Things 4. sezon fragmanı

 

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Google, tabletler için geliştirdiği yeni hizmeti "Entertainment Space"i duyurdu. Kullanıcıların eğlenecekleri hizmetleri bir araya toplayan hizmet, yıl sonuna doğru popüler tablet markalarında kullanılabilir olacak. Google'a göre bu hizmet, bir zorunluluk olarak ortaya çıktı.

Google, Tabletler İçin Geliştirdiği Eğlence Odaklı Hizmetini Duyurdu

John Krasinski‘nin yazıp yönettiği A Quiet Place Part II’nin final fragmanı yayınlandı. 20 Mart’ta vizyona girmesi planlanan gerilim filminin pandemi nedeniyle ertelenmesinden dolayı, ikinci vizyon tarihine az bir süre kala yeni fragmanı yayınlandı.

A Quiet Place Part II’nin Yeni Fragmanı Yayınlandı