Netflix Filmi Rebecca’nın Fragmanı Yayınlandı (Video)

Orijinalini Alfred Hitchcock’un Çektiği Netflix Filmi Rebecca’nın Fragmanı Yayınlandı (Video)

Orijinalini Alfred Hitchcock'un Çektiği Netflix Filmi Rebecca'nın Fragmanı Yayınlandı (Video)

 Orijinalini Alfred Hitchcock‘un Çektiği Netflix Filmi Rebecca‘nın Fragmanı Yayınlandı (Video)

Netflix, ekim ayında aboneleriyle buluşacak yeni filmi Rebecca’nın fragmanını yayınladı. Psikolojik gerilim türündeki filmin orijinalini ise 80 yıl önce Alfred Hitchcock çekmişti.

Sinema tarihinin en unutulmaz yönetmenlerinden Alfred Hitchcock tarafından yönetilen psikolojik gerilim filmi Rebecca, Daphne du Maurier’in 1938 tarihli romanından uyarlanıp 1940’ta vizyona giren film, Oscar ödülü alarak ne kadar iyi bir yapım olduğunu ispatlamıştı.

Netflix, 80 yıllık aranın ardından Rebecca’yı bir yeniden yapım ile abonelerinin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Orijinal hikayede olduğu gibi Mrs de Winter ve Maxim de Winter etrafında dönecek olan film, seyircilere sağlam bir gerilim sunmayı vadediyor.

Rebecca, 21 Ekim’de Netflix’te yayınlanacak

21 Ekim itibarıyla Netflix aboneleriyle buluşacak olan Rebecca’nın yeniden yapımında yönetmen koltuğunda Ben Wheatley oturuyor. Filmin kadrosunda ise Lily James, Armie Hammer, Kristin Scott Thomas, Keeley Hawes ve Sam Riley gibi isimler yer alıyor.

Netflix, Rebecca’nın yeniden uyarlamasının açıklamasında ise, “Fırtınalı bir aşk yaşadığı zengin dulla evlenen saf bir gelin, eşinin ailesine ait malikâneye taşınır. Ancak adamın merhum eşinin tehditkâr gölgesinden kaçamaz.” ifadelerine yer veriyor.

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

ARM tabanlı işlemciye sahip olan Lumia 950 XL akıllı telefonda çift ekran desteği ile birlikte Windows 10 çalıştırıldı. Yeni hedef ise Android cihazlar.

Windows 10 Yakında Android Cihazlarda Çalışabilir

Google, Android 11 güncellenmesini yepyeni özellikleriyle birlikte duyurdu. Sizin için açıklanan tüm yeni özellikleri tek tek inceleyerek listeledik.

Bilmeniz gereken en iyi Android 11 özellikleri