Categories: GenelSinema

Netflix, Fantastik Dizisi Ragnarok’un 2. Sezon İlk Fragmanını Yayınladı [Video]

Netflix, İskandinav mitolojisine dayanan popüler fantastik dizisi Ragnarok’un 2. sezon ilk fragmanını yayınladı. 1 dakika uzunluğundaki fragman, ikinci sezonda gerilimin ve aksiyonun eksik olmayacağını gösteriyor.

Netflix, İskandinav mitolojisine dayanan popüler fantastik dizisi Ragnarok’un 2. sezon ilk fragmanını yayınladı. 1 dakika uzunluğundaki fragman, ikinci sezonda gerilimin ve aksiyonun eksik olmayacağını gösteriyor.

Konu sanat ya da edebiyat olduğunda Yunan mitolojisi çok daha fazla ele alınıyor olsa da filmler ve diziler söz konusu olduğunda İskandinav mitolojisi çok daha fazla öne çıkıyor. Netflix’in İskandinav mitolojisinin bir parçası olan Norse mitolojisinden esinlenen Norveç yapımı fantastik dizisi Ragnarok, ikinci sezonu ile seyircilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Ragnarok‘un ilk sezonu Ocak 2020‘de Netflix abonelerinin beğenisine sunulmuştu ve dizi, genel olarak olumlu yorumlar toplamayı başarmıştı. Dizinin ikinci sezonundan ilk fragmanı yayınlayan Netflix, böylece Ragnarok 2. sezon yayın tarihini de açıklamış oldu.

Netflix tarafından paylaşılan bilgilere göre Ragnarok’un ikinci sezonu, 27 Mayıs tarihinde resmen yayınlanacak. Yayınlanan ilk fragmanda 2. sezon için, “Bütün bir kasabayı ve hatta belki de ülkeyi hakimiyeti altına alan kadim ve son derece güçlü bir düşmanla karşı karşıya olduğunu yeni öğrenmiş 17 yaşında bir lise öğrencisi olsaydınız ne yapardınız? Magne, aradığı cevapları ve müttefikleri acaba çok geç olmadan bulabilecek mi?” ifadeleri kullanılıyor.

Netflix, resmi internet sitesinde ise Ragnarok için, “Kirliliğin zehirlediği ve eriyen buzulların sarstığı bir Norveç kasabası, kıyameti yoğun biçimde hissetmektedir. Kadim bir kötülüğü alt etmek için bir efsane gereklidir” ifadelerine yer veriyor. Adam Price’ın arkasında olduğu ve David Stakston,Herman Tømmeraas,Theresa Frostad Eggesbø’yu başrolde izlediğimiz Ragnarok yayınlandığında bildirim almak için buraya tıklayarak Netflix sayfasına ulaşabilir ve hatırlatıcı oluşturabilirsiniz.

Ragnarok 2. sezon ilk fragman

Kaynak :https://moviesr.net/p-the-gods-and-giants-are-back-in-ragnarok-season-2-first-teaser-trailer-at-netflix

 
Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Share
Published by
Adnan Güney

Recent Posts

Chrome mobil için özelleştirme yeteneği geliyor

Google, yeni bir Chrome özelliği için denemelere başladı. Yapılan denemelere bakılırsa mobil Chrome için özelleştirme…

2 saat ago

Sokağın Çocukları ne zaman başlıyor? Tanıtım fragmanı yayınlandı

Sıfır Bir Yapım imzalı 'Sokağın Çocukları' yeni sezonunda gerçekçi karakterleriyle yepyeni suç hikayelerini seyirciye aktaracak.…

3 saat ago

Tüketicilerin En Fazla Şikayet Ettiği Konular Açıklandı: İnternet Abonelikleri İlk Sırada

Tüketici hakem heyetlerine mayıs ayına kadarki dönemde toplam 216 bin 143 başvuru yapıldı. Bu başvurularda…

4 saat ago

Avatar: Frontiers of Pandora Resmen Duyuruldu: Oyundan İlk Tanıtım Videosu Geldi

James Cameron'ın 2009 yapımı başarılı filmi Avatar'ın bir oyununun geleceğini uzunca yıllardır biliyorduk. Geçtiğimiz gün…

5 saat ago

80’ler Efsanesi He-Man’in Netflix Versiyonundan İlk Fragman Geldi

80’li ve 90’lı yılların en sevilen çizgi filmlerinden olan He-Man’in Netflix versiyonu için ilk fragman…

21 saat ago

Onaylanan Alzheimer İlacına Karşı Çıkan Bilim İnsanları İstifa Etti: Kanıt Yok, Yan Etkisi Çok

Geçtiğimiz günlerde ABD Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) tarafından onaylanan Alzheimer ilacı Aduhelm ile ilgili…

21 saat ago