Netflix Dizisi Atiye’nin İkinci Sezon Fragmanı Yayınlandı

Netflix Dizisi Atiye’nin ‘Parelel Evren’ Konulu İkinci Sezonu İçin İlk Fragmanı Yayınlandı

Netflix Dizisi Atiye'nin 'Parelel Evren' Konulu İkinci Sezonu İçin İlk Fragmanı Yayınlandı

Netflix Dizisi Atiye‘nin ‘Parelel Evren’ Konulu İkinci Sezonu İçin İlk Fragmanı Yayınlandı

Netflix’in ikinci yerli dizisi Atiye’nin ikinci sezon fragmanı yayınlandı. Fragmanda Atiye’yi paralel bir evrende, yok olmuş Göbeklitepe’nin peşinde görüyor, aynı insanların bir başka gerçeklikteki halleriyle tanışıyoruz.

Geçtiğimiz yıl Netflix Türkiye’nin ikinci yerli projesi olarak yayına başlayan Atiye, ilk dizi Hakan: Muhafız’a nazaran daha çok sevildi. Anadolu topraklarındaki kadim medeniyetlere kadar uzanan fantastik bir hikayenin anlatıldığı ilk sezon, eksiklerine rağmen el üstünde tutuldu.

Netflix ise dizinin üçüncü ve final sezonu çekimlerinin devam ettiği şu günlerde, ikinci sezonun tanıtım çalışmalarına başladı. Geçtiğimiz günlerde yayın tarihi açıklanan Atiye ikinci sezonu 10 Eylül’de izleyici ile buluşacak.

Netflix Atiye ikinci sezon fragmanı:

İlk sezonun son sahnelerinde alternatif bir zaman dilimine ya da bir başka deyişle paralel evrene geçiş yapan Atiye, kendisini tanımayan ve farklı bir kimliğe sahip kardeşi ile karşılaşmıştı. Göbeklitepe’nin aslında hiç var olmadığı bu alternatif gerçeklikte, Atiye tıpkı ilk sezonda olduğu gibi her şeyi düzeltmeye çalışacak. Ancak bu kez karşılaşacağı şeylerin bir kısmından haberdar olacak.

Atiye’nin ilk sezonda edindiği tecrübe, Göbeklitepe ile olan bağlantılarına rağmen fragmanın başında bölge sakinlerine “Buraya neden Göbeklitepe diyorsunuz?” sorusunu yöneltmesi, biraz tutarsız görünüyor. Umarız, ilk sezondaki eksiklerin giderildiği daha akıcı bir kurgu ile karşılaşırız.

Netflix Dizisi Atiye'nin 'Parelel Evren' Konulu İkinci Sezonu İçin İlk Fragmanı Yayınlandı

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Mesajlaşma uygulaması WhatsApp yeni bir özellik üstünde çalışılıyor. Bu özellik sayesinde WhatsApp depolama alanı kullanımı daha detaylı bir şekilde yönetilebilecek.

WhatsApp’a Depolama Alanı Yönetimiyle İlgili Yeni Bir Özellik Geliyor

Otomobillerde iki ana vites seçeneği bulunuyor: Düz ve otomatik vites. Otomatik viteste ise tam otomatik ve yarı otomatik olmak üzere yine iki farklı seçenek bulunuyor. Peki bu yarı otomatik vites nedir? Tam otomatik vites arasındaki farklar neler?

Yarı Otomatik Vites Nedir? Tam Otomatik Vitesten Ne Farkı Var?