Netflix, Çin’in en büyük bilim kurgu filmini satın aldı
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Netflix, Çin’in en büyük bilim kurgu filmini satın aldı

0

Çin’in en büyük bilim kurgu filmi ‘The Wandering Earth’, Netflix tarafından satın alındı.

Çin’de büyük ses getiren, gişede 610 milyon dolar hasılat elde eden ve Çin‘de tüm zamanların en büyük filmi olma yolunda ilerleyen The Wandering Earth, büyük başarılara imza atmıştı. 
Bu durumun farkında olan Netflix, filmi daha geniş kitlelere ulaştırmak için filmin haklarını satın aldığını açıkladı.

NETFLIX’TEN AÇIKLAMA GELDİ

Netflix yaptığı açıklamada, The Wandering Earth filmini satın aldığını ve 18 dil desteği ile 190 farklı ülkede yayınlanacağını açıkladı. Netflix, özellikle başka ülkelerin film veya dizilerini satın alarak, şimdiye kadar birçok başarı elde etti.

Örneğin İngiltere kaynaklı Bodyguard ve The Last Kingdom, Netflix sayesinde daha geniş kitlelere ulaşarak büyük başarılara imza attı.

ŞU AN İÇİN İZLENEMİYOR

The Wandering EarthNetflixTürkiye‘ye gelmiş olmasına rağmen şu an için izlenemiyor. Önümüzdeki günlerde şirket, filmi bütün kullanıcılara açmayı planlıyor. Netflix’in, bu film için ne kadar ücret ödediği ise henüz açıklanmadı.
Kaynak: https://www.ensonhaber.com/netflix-cinin-en-buyuk-bilim-kurgu-filmini-satin-aldi.html

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap