1. Ana Sayfa
  2. Genel

Netflix, 2022 Yılında En Az 70 Yeni Film Yayınlayacağını Resmen İlan Etti!

Netflix, 2022 Yılında En Az 70 Yeni Film Yayınlayacağını Resmen İlan Etti!
0

Netflix, 2022 Yılında En Az 70 Yeni Film Yayınlayacağını Dosta Düşmana İlan Etti. Hatta bu filmler için 3 dakikalık kısa bir ön izleme videosu bile hazırladı. İşte 2022’de Netflix’te göreceğimiz filmlere kısa bir bakış!

Geçen yıl olduğu gibi Netflix, 2022’de de haftada en az bir film yayınlayacak. Şu anda bu yıl için listede 70’den fazla film var ve şirket bunlardan bazılarına bir teaser ile göz atmamızı sağladı.

Üç dakikalık video, Rian Johnson’ın müthiş 2019 komedi-gizem filminin devamı olan Knives Out 2‘ye ilk bakış da dahil olmak üzere gelecek filmlerden görüntüleri içeriyor. Enola Holmes 2, Jason Momoa’lı fantastik film Slumberland ve Guillermo del Toro’dan Pinocchio hemen dikkat çekiyor. Ayrıca videoda Avengers: Endgame yönetmenleri Joe ve Anthony Russo’nun büyük bütçeli gerilim filmi The Gray Man de göze çarpıyor.

Netflix 2022 Movie Preview | Official Trailer

There’s a great big world of new stories waiting to be discovered. This year the Netflix Film universe is expanding with brand new comedies, action-thrillers, mysteries, dramas, sequels and more…dropping every single week. From laughs to tears to heart-pounding, adrenaline-pumping, edge-of-your-seat suspense, there’s a movie for every mood. So turn the lights off and turn Netflix on because in here, every night is movie night. SUBSCRIBE: About Netflix: Netflix is the world’s leading streaming entertainment service with 222 million paid memberships in over 190 countries enjoying TV series, documentaries, feature films and mobile games across a wide variety of genres and languages. Members can watch as much as they want, anytime, anywhere, on any internet-connected screen. Members can play, pause and resume watching, all without commercials or commitments. Netflix 2022 Movie Preview | Official Trailer

Judd Apatow, Noah Baumbach, Niki Caro, Sally El Hosaini, Louis Leterrier, Richard Linklater ve Tyler Perry gibi film yapımcılarının projelerinin yanı sıra Dev Patel’in ilk yönetmenlik denemesini de 2022 yılı içerisinde Netflix’te görmeyi bekliyoruz. Netflix’in planladığı filmler arasında, Halle Berry (The Mothership) ve Adam Sandler’ın (Spaceman) oynadığı bilim kurgu filmleri ve Matilda’nın yeni bir versiyonu da yer alıyor.

Her zaman olduğu gibi, bu yılki listede aksiyon, komedi, drama, korku ve aile filmleri de dahil olmak üzere çok çeşitli seçenekler bulunuyor.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap