Netflix, 18+ Animasyon Dizisi Love Death + Robots İçin Heyecan Dolu Bir Tanıtım Videosu Paylaştı

Netflix, 18+ kategoride yer alan animasyon dizisi Love Death + Robots için heyecanı artıran bir tanıtım videosu paylaştı. Love Death + Robots’un 2. sezonu, 14 Mayıs’ta abonelere sunulacak.

Netflix, 18+ kategoride yer alan animasyon dizisi Love Death + Robots için heyecanı artıran bir tanıtım videosu paylaştı. Love Death + Robots'un 2. sezonu, 14 Mayıs'ta abonelere sunulacak.

Netflix, 18+ kategoride yer alan animasyon dizisi Love Death + Robots için heyecanı artıran bir tanıtım videosu paylaştı. Love Death + Robots’un 2. sezonu, 14 Mayıs‘ta abonelere sunulacak.

Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film yayın servisi olan Netflix, Mart 2019‘da yayınlanan Love Death + Robots ile abonelerinin beğenisini kazanmayı başarmıştı. Tim Miller ve David Fincher imzalı bir antoloji dizisi olan Love Death + Robots, 2019 Emmy Ödülleri’nde “En İyi Kısa Animasyon Programı” ödülünü dahi almıştı.

Yetişkinlere özel içerik (18+) kategorisinde yayınlanan bu animasyon dizisi, ikinci sezonu ya da Netflix’in deyimi ile 2. cilti ile abonelerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 14 Mayıs yani bu cuma yayınlanacak olan Love Death + Robots 2. cilt için Netflix, hayranlarının heyecanını artıracak bir tanıtım videosu yayınladı.

Netflix, Love Death + Robots için paylaşmış olduğu açıklamada “Korkunç yaratıklar, uğursuz sürprizler ve kara komedi bir arada. Tim Miller ve David Fincher imzalı bu animasyon öykü antolojisi, iş yerinde izlenmeyecek türden” ifadelerini kullanıyor ki tanıtım videosunu izlediğinizde Netflix’e kesinlikle hak vereceksiniz.

Love Death + Robots’un oyuncu kadrosunda Topher Grace, Mary Elizabeth Winstead ve Gary Cole bulunuyor. Love Death + Robots 2. cilt yayınlanır yayınlanmaz bildirim almak için buraya tıklayarak Netflix sayfasına ulaşabilir ve bir hatırlatıcı ayarlayabilirsiniz.

Love Death + Robots’un Red Band tanıtım videosu

Kaynak :https://theplaylist.net/love-death-robots-red-band-season-2-trailer-20210510/

 

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

35 yıl önce patlayan ve tarihe en kötü nükleer kaza olarak geçen Çernobil Nükleer Santrali’nde son zamanlarda yeni bir nükleer aktivite keşfedildi. Daha önce santralin bazı bölgelerine ulaşan yağmur sularından kaynaklandığı düşünülen aktivitenin henüz bir tehlike sunmadığı açıklandı.

Çernobil Nükleer Santrali’nin Dördüncü Santralinde Nükleer Aktivite Gözlemlendi

Batman ve Superman, Justice League gibi başarılı yapımların yönetmeni Zack Snyder şimdi Netflix‘te! Usta sinemacı zombi temalı yeni filmi Army of the Dead (Ölüler Ordusu) ile çok yakında izleyicisiyle buluşacak.

Netflix paylaştı: İşte Ölüler Ordusu’nun yeni sahneleri