Nejat İşler, Bildiğimiz Gibi: Netflix’in Yeni Yerli Filmi ‘İyi Adamın 10 Günü’den İlk Tanıtım Fragmanı Geldi [Video]
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Nejat İşler, Bildiğimiz Gibi: Netflix’in Yeni Yerli Filmi ‘İyi Adamın 10 Günü’den İlk Tanıtım Fragmanı Geldi [Video]

0

Netflix, yeni Türk filmi “İyi Adamın 10 Günü”nü duyurdu. Yayınlanan ilk tanıtım fragmanı, filmin karakterleri ve konuyla ilgili genel bir bakış sağlıyor. İyi Adamın 10 Günü, 10 Şubat’ta yayınlanacak.

Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformlarından Netflix, yeni Türk filmi “İyi Adamın 10 Günü“nü duyurdu. Mehmet Eroğlu tarafından kaleme alınan ve aynı isme sahip romandan uyarlanan film, önümüzdeki haftalarda seyirci ile buluşacak.

Nejat İşler‘i başrol olarak izleyeceğimiz film, oldukça sağlam bir oyuncu kadrosuna sahip. Yapılan resmi açıklamaya göre Nur Fettahoğlu ile Şenay Gürler, Nejat İşler’e eşlik eden diğer başroller olacak. Ayrıca bu filmde Erdal Yıldız, Rıza Kocaoğlu, İlayda Alişan, İlayda Akdoğan, Esra Ronabar, Barış Falay ve Yurdaer Okur gibi isimler de yer alacak.

İyi Adamın 10 Günü, üçlemenin ilk filmi olacak!

Netflix tarafından yapılan açıklamalarda, İyi Adamın 10 Günü’nün bir üçleme olacağı ve bu filmin, serideki ilk yapım olacağı ifade ediliyor. Filmin konusu ile ilgili olarak ise şu ifadelere yer veriliyor: “İyi bir adam olarak bilinen Sadık, insan kaçakçıları ve katillerin dünyasında adalet ararken iyilikle kötülük arasındaki çizgi bulanıklaşır.”

Netflix’in açıklamasına göre İyi Adamın 10 Günü, 10 Şubat‘ta abonelerin beğenisine sunulacak. İlerleyen günlerde, filmle ilgili daha detaylı bir fragman yayınlanması muhtemel.

İyi Adamın 10 Günü için hazırlanan tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir