Mozilla Firefox 35.0 Yeni Sürüm Güncellemesi
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Mozilla Firefox 35.0 Yeni Sürüm Güncellemesi

0

Mozilla Firefox tarayıcının güncellenen, 35.0 yeni sürümü. İnternet Explorer alternatifi olan, Mozilla Firefox 34.05 sürümünü güncelleyerek tarayıcı yeni sürüme geçiş yaptı. Google Chrome gibi popüler tarayıcılar arasına girerek kullanıcıları için aranılan tarayıcılar arasında yerini almaya devam ediyor. Mozilla Firefox’un, internet kullanıcıları arasında popüler olmasına en büyük etken basit, anlaşılır bir kullanıcı arayüz, yüksek tarama hızı ve güçlü güvenlik ayarları diyebiliriz. Firefox geliştirici araçlarının Türkçe oluşu ve birçok uygulamayı kendi dilinizde çözüm yolu bulabilmeniz başlıca özelleklerinden biri. Geliştirici modulü ile, herhangi bir site içinde iken kod bulma, Hex onaltılık renk etiketini tespit etme, vs. gib Web siteniz için gelişmiş metin dosyasını da kullanabilirsiniz.

Firefox indir

Sağ üst kısımdaki menü seçeneklerinden, Geliştirici, Karalama defteri,  Onaltılık renk kodlarını bulabilirsiniz. Geliştirici → Damlalık seçeneğine tıklayarak maus’a bağlı merceği herhangi bir renk üzerine getirin renk kodu kopyalacaktır. Mozilla Firefox’un yeni sürümünü indirmekiçin buradan giriş yapabilirsiniz. Şu anda kullanmış olduğunuz tarayıcı Mozilla Firefox ise güncelleme yapmayı unutmayın.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap