Motorola Moto G7 Google’ın Operatör Servisi Google Fi Üzerinden Satışa Sunuldu
 1. Anasayfa
 2. Android

Motorola Moto G7 Google’ın Operatör Servisi Google Fi Üzerinden Satışa Sunuldu

0

MWC 2019‘da tanıtılan Motorola Moto G7, Google’ın operatör platformu Fi üzerinden ön siparişe açıldı. Fiyatı ise 299 dolar.
Google, Motorola’nın Moto G7 adlı akıllı telefonunu Google Fi filosuna dahil etti.Moto G7, bu yılın en önemli etkinliklerinden olan MWC 2019‘da kullanıcıların beğenisine sunulmuştu. Moto G7Google Fi‘ye dahil olmasının ardından platformdaki en uygun fiyatlı yeni akıllı telefon oldu.

Moto G7, Google Fi'ye dahil olmasının ardından platformdaki en uygun fiyatlı yeni akıllı telefon oldu.

Motorola Moto G7, Motorola markasının en yeni orta seviye akıllı telefonu olarak karşımıza çıkıyor.  2270×1080 piksel çözünürlüğe sahip olacan telefon, 6,2 inç boyutunda bir ekrana sahip. Bunun yanı sıra arkada ve önde birer adet kamerası bulunan telefonun ön kamerası 8 megapikselarka kamerası ise 12 megapiksel olarak tercih edilmiş.

Moto G7, güncel olarak Google Fi üzerinden ön siparişe açık durumda. 64 GB’lık dahili depolamayla tek bir donanım paketiyle satılan Moto G7‘nin fiyatı ise 299 dolar. Renk seçeneği olarak ise sadece siyah ve beyaz arasında tercih yapabiliyorsunuz.

Kaynak: https://www.blog.google/products/google-fi/google-fi-welcomes-new-phone-motorola/

Google Fie buradan gidebilirsiniz…

Moto G7, güncel olarak Google Fi üzerinden ön siparişe açık durumda.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir