Motorine İndirim Bekleniyor – 8 Temmuz
  1. Ana Sayfa
  2. Sağlık ve Yaşam

Motorine İndirim Bekleniyor – 8 Temmuz

0

Motorine ‘Bayram Şekeri Tadında’ İndirim Bekleniyor: 24 Liralara Düşecek!

Motorine bir kez daha indirim bekleniyor. İddialara göre bu gece geçerli olacak indirim, pompa fiyatlarına 2 lira 10 kuruş yansıyacak. Peki büyük şehirlerdeki tablo nasıl değişecek?

Brent petrol fiyatlarındaki değişim, akaryakıt fiyatlarını etkilemeye devam ediyor. Sektör kaynaklarından edinilen son bilgilere göre motorin, bayram öncesi bir kez daha indirim görecek. Bu gece yarısı itibarıyla geçerli olması beklenen indirim, pompa fiyatlarına doğrudan yansıyacak.

Edinilen bilgilere göre bu gece yarısı itibarıyla motorine 2,10 TL indirim gelecek. Bu indirimle birlikte motorin, 25 TL’nin altına düşmüş olacak. Fiyatlar hala çok yüksek olsa da 2,10 TL’lik indirimi göz ardı etmemek gerekiyor. Zira 50 litrelik bir depo, bu indirim sonrası 105 TL daha ucuza dolmuş olacak.

Büyük şehirlerdeki fiyatlar nasıl değişecek?

Motorin fiyatlarındaki düşüş beklentisinin gerçekleşmesiyle, en büyük şehirlerdeki fiyatlar şöyle değişecek;

  • İstanbul: 24,56 TL
  • Ankara: 24,67 TL
  • İzmir: 24,69 TL

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap