Mortal Kombat 1 Resmen Duyuruldu, İlk Fragman Paylaşıldı: Çıkış Tarihi de Açıklandı!
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Mortal Kombat 1 Resmen Duyuruldu, İlk Fragman Paylaşıldı: Çıkış Tarihi de Açıklandı!

0

Heyecanlandıran videonun ardından Mortal Kombat 1 resmen duyuruldu. Oyunun çıkış tarihi de açıklandı.

Geçtiğimiz gün yayınlanan ve “1”de duran saatli paylaşımın ardından NetherRealm Studios, beklenen bombayı patlattı. Efsane dövüş oyunu serisinin yeni oyunu “Mortal Kombat 1” resmen duyuruldu. Oyunun fragmanı ve çıkış tarihi de paylaşıldı.

Mortal Kombat 1, oyuncuları serinin orijinal temellerine geri götüren bir oyun olacak. Oyun, Shang Tsung, Liu Kang, Raiden, Scorpion, Kitana, Mileena ve Sub-Zero gibi tanıdık karakterlere ev sahipliği yapacak.

Mortal Kombat 1 fragmanı:

Karakterler yenilendi!

mortal kombat 1

Mortal Kombat’ın orijinal karakterleri, orijinal görünümleriyle gözükmeyecek. Karakterler, yenilenmiş bir görünümle oyunda yer alacak. Tabii Mortal Kombat 1’in sunacağı yenilikler sadece yenilenen karakterlerle sınırlı olmayacak.

NetherRealm tarafından paylaşılan açıklamaya göre oyun, yeni bir dövüş sistemi ve yeni oyun modlarına ev sahipliği yapacak. Öte yandan serinin ikonik bitiriş hareketleri yeni oyunda da yer almaya devam edecek.

Mortal Kombat 1 çıkış tarihi:

Mortal Kombat 1, 19 Eylül 2023’te Nintendo Switch, PlayStation 5, PC ve Xbox Series X için yayınlanacak.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap