Microsoft Windows Outlook Beta güncellendi resimli açıklama ve detaylar burada
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Microsoft Windows Outlook Beta güncellendi resimli açıklama ve detaylar burada

0

Microsoft Windows Outlook.com beta sürümü güncellendi yeni Outlook mesaj kutusu ile ilgili görsel resim ve açıklamalar makalemizde. 

Microsoft Windows Outlook.com beta ekibinin çalışmaları sonucu e-postanızdan daha iyi yararlanabileceksiniz. 

Windows Outlook.com beta geliştiricileri, İletileri bulmayı ve göndermeyi hiç olmadığı kadar kolaylaştıracak şekilde arama işlevini rahatlattı. 

Ayrıca Fotoğraflar ve ek önizlemeler gibi yeni özellikler sayesinde, gelen kutunuzdan çıkmadan resimlerinizi ve dosyalarınızı görebilirsiniz. Ayrıca Betaya da kolayca katılabilirsiniz; bunun için aşağıdaki yönergeleri izlemeniz yeterli olacaktır.

Outlook.com Beta’yı neden denemeliyim?

Aradıklarınızı kolayca bulabilmeniz için arama geliştirilmiş ve arama sonuçlarınızın üst kısmına kişi kartları eklenmiş. Artı olarak, Fotoğraflar ve İfadeler gibi yenilikler sayesinde, tüm resimlerinizi aynı yerde görebiliyor, iletilerinize emojiler ve GIF‘ler ekleyebiliyorsunuz.

Windows Outlook Betaya nasıl katılabilirim veya betadan nasıl çıkabilirim?

Betaya katılmak için, ekranın sağ üst köşesindeki Betayı deneyin düğmesini seçin. Betadan çıkmak için, bu iki durumlu düğmeyi yeniden seçin.

Kaynak resim bilgisi

Neden betaya katılamıyorum?

Beta aşamalı olarak kullanıma sunuluyor. Betayı deneyin düğmesini görmüyorsanız, birkaç hafta içinde kullanılabilir duruma gelecektir.

Not: Internet Explorer 10, Safari 8 veya Safari’nin önceki bir sürümünü kullanıyorsanız, Betayı deneyin düğmesini görmezsiniz. Betaya katılmak için farklı bir web tarayıcısı kullanmayı deneyin.

Microsoft Windows Outlook.com beta için geri bildirim göndermek isteyebiliriniz.
Görüş ve Fikirlerinizi , Outlook.com beta UserVoice forumuna gönderebilirsiniz.Hangi sürümü kullanıyorum?
Outlook.com’da oturum açın ve Posta’ya gidin. Sol alt köşe böyle görünüyorsa, beta kullanıyorsunuz  
demektir:

Outlook betadaki özellik ve yenilikler:

1. Outlook beta‘ya Buradan giriş yapın

2. Açılan pencere sağ üst kısımdaki dişli simgesine tıklayın. Artık hızlı ayarların yapılabileceği alandasınız. Burada tema rengini değişebilir, Konuşma görünümü ve okuma görünümü konumunu ayarlayabilir. 
3. Dikey çubuğu aşağıya kaydırın.Tüm ayarları görüntüle bağlantı linkine dokunun.

4. Outlook Beta tüm ayarlarınızı bu kısımda yapabilirsiniz.Ayarlar ve Düzen sekmesindeki menü seçeneklerini kullanarak şimdi çalışmaya başlayabilirsiniz.

5. Dil ayarlarına ihtiyaç duyarsanız, Ayarlar ⇾ Genel → Hesabım → Dil ve bölge kısmındaki seçenekleri kullanarak işlemlerinizi gerçekleştirin.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap