Microsoft, Windows 11’in yeniden tasarlanan Fotoğraflar uygulamasını gösterdi

Microsoft yöneticisi Panos Panay, Windows 11‘deki yenilenmiş Fotoğraflar uygulamasını gösteren kısa bir video paylaştı. Yayınlanan video uygulamadaki birkaç önemli değişikliği gözler önüne seriyor.

Microsoft Ürün Direktörü Panos Panay kişisel Twitter hesabında bu kez Windows 11‘in yenilenmiş Fotoğraflar uygulamasını gösteren bir video yayınladı. Deneyimli yönetici tarafından paylaşılan kısa video, uygulamadaki birkaç önemli değişikliği gözler önüne seriyor.
Elbette ki videoya bakarak uygulamanın Windows 10 sürümüne göre ne kadar değiştiğini söylemek zor. Ancak Microsoft sadece uygulamanın tasarımını güncellemekle kalmamış birkaç yeni fonksiyon da eklemiş gibi görünüyor. Ayrıca şirketin uygulamanın kararlılığına ve performansına da el atmış olmasını umuyoruz.

Kaynak:https://thecommunity.ru/microsoft/windows/windows11/8838-microsoft-tizerit-obnovlennoe-prilozhenie-fotografii-dlja-windows-11.html.

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Uğur Şahin, Çocuklar İçin COVID-19 Aşısı Geliştirildiğini Açıkladı

3. Boyuta Dokunacağız: Samsung, 2 Boyutu 3 Boyuta Çeviren Ekranını Tanıttı