Microsoft Security Essentials Ücretsiz
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Microsoft Security Essentials Ücretsiz

0

Microsoft Security Essentials TR yükle

Virüslere, casus yazılımlara ve diğer kötü yazılımlara karşı korunmak için Microsoft Security Essentials‘ı kullanın. Evinizde veya küçük ölçekli işletmenizde kullandığınız bilgisayarlarınız için gerçek zamanlı koruma sağlar.Microsoft Security Essentials ücretsizdir. Yüklemesi ve kullanması kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Arka planda sessizce ve etkili bir şekilde çalıştığından, kesintiler ve güncelleştirmeler konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

İşletmeniz için güvenliğe mi gereksinim duyuyorsunuz?

Microsoft Security Essentials, en fazla 10 bilgisayara sahip küçük ölçekli işletmeler tarafından kullanılabilir. İşletmenizde 10’dan fazla bilgisayar varsa, bu bilgisayarları Microsoft Forefront Endpoint Protection ile koruma altına alabilirsiniz. Microsoft Security Essentials’ı yükleyebilmeniz için bilgisayarınızda orijinal Windows çalıştırıyor olmalısınız.

Başlıca Özellikler

Kötü amaçlı yazılımlara karşı kapsamlı koruma
Basit ve ücretsiz, karşıdan yükleme
Otomatik güncelleştirmeler, Kolay kullanım
Ücretsiz kendi sitesinden yükleyin
Bağlantı: http://windows.microsoft.com/tr-TR/windows/products/security-essentials

 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap